Трав'янистий багаторічник з рясним листям, крізь яке проглядаються дрібні квіточки. Рослина кущова, пряморосла. Квіти сині, голубі і білі. Дуже важливо, після цвітіння провести обрізку. Традесканція прекрасна на клумбах, по краях водойм в сільських садах.
«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ТРАДЕСКАНЦІЙ»
Відгуки, Традесканція
Залишити відгукИмею традесканции нескольких сортов. Скромные, неприхотливые цветочки. Рядом с ромашками очень красиво смотрятся, цветут в одно время.
відповісти на відгукНіколи не приділяла традесканціі належної уваги. Вона росла сама по собі. І одного разу на ринку побачила вирощені з любов'ю кущики цієї самого квітки. По-перше квітки в 2 рази більше, по-друге кущики в 2 рази нижче. Виглядає вона відмінно! До того ж за нею можна практично не доглядати, а цвіте вона дуже довго і рясно
відповісти на відгукИмею традесканции нескольких сортов. Скромные, неприхотливые цветочки. Рядом с ромашками очень красиво смотрятся, цветут в одно время. Опубликовала отзыв, а фото недобавилось. Исправляю.
відповісти на відгуктрадесканция - растение для ленивых садоводов, посадил и забыл. и декоративная и неприхотливая.
відповісти на відгукТрадесканція: кращі сорти. Доставка традесканції поштою
Чи можна відшукати більш невибагливу і невимогливу до себе рослину, ніж традесканція кімнатна? Цей трав'янистий багаторічник з довгими стеблами можна зустріти в багатьох будинках, де домогосподарки хочуть створити затишну і сприятливу атмосферу. Назву рослина отримала від Ліннея, на честь британських натуралістів, колекціонерів і мандрівників - Традесканта. На сьогоднішній день науці відомо практично 7 десятків видів традесканції. Серед них і кімнатні, і садові сорти. Прибула квітка до нас з Північної Америки і відразу ж отримала величезну популярність, багато в чому завдяки невибагливості.
До найбільш популярних і вирощуваних у нас видів можна віднести: білоквіткову, миртолистну, сілламонтана, Блоссфельда, смугасту. Деякі з них можна легко впізнати за смугастим листям - світло- і темно-зеленим, а також зеленим і бордовим. Традесканція садова, купити яку можна в інтернет магазині «Флоруім», часто піддається нападкам попелиці, павутинного кліща і трипсів. За цим треба ретельно стежити, періодично оглядаючи рослину, особливо між вузлами, і якщо виявляться найменші пошкодження - то провести обробку інсектицидами. Часто садівники намагаються застосувати тут перевірений домашній прийом за допомогою губки і мильного розчину. В даному випадку це робити не рекомендується, так як листя рослини досить ламкі і їх легко пошкодити. Однак це, мабуть, єдині клопоти, пов'язані з традесканцією, і то лише з садовим виглядом.
А ось за кімнатною сортом догляд більш простий і не клопіткий. Головне - забезпечити оптимальні умови для росту і розвитку квітки. Наприклад, місце для горщика краще вибирати як можна більш сонячне, в ідеалі - підвіконня вікон, які виходять на сонячну сторону. При цьому варто захищати рослину від палючих променів, коли навіть самі стійкі квіти можуть попросту згоріти. Звичайно, традесканція здатна перенести і затінене місце, однак, листя не матимуть настільки насичений колір, а домогосподарці доведеться боротися із занадто витягнутими стеблами. Зате до температури тільки одна вимога - вона не повинна бути нижче 10 градусів. На літо можна виносити горщики на лоджію і балкон, а в разі заміського будинку - виставляти на терасу. Вологість повітря теж особливої ролі не грає - допустима як підвищена вологість, так і сухою. Якщо сорт не пустельний, то для більшого комфорту рослини, його варто обприскувати в літній час.
Враховуючи, що даний квітка відноситься до вологолюбні, полив (відстояною м'якою водою) повинен бути регулярним і рясним. Грунт завжди повинен підтримуватися у вологому стані, але, ясна річ, без заливання. Якщо температура в кімнаті знижується, то полив необхідно скоротити, інакше можна погубити кореневу систему. Звичайно, купити саджанці і розсаду традесканції зараз не проблема, особливо з доставкою поштою по всій Україні, проте краще зберегти рослину, тим більше що це нескладно. У той же час, пустельні сорти не потребують рясного поливу, навіть допустимо невелике підсушування грунту.
Підгодовувати квітку можна під час цвітіння, тобто приблизно з березня до вересня. Після вересня наступає період спокою, і добрива не потрібні. Частота підгодівлі - близько 2 разів на місяць, використовують для цього мінеральні добрива.
Грунт варто вибирати найбільш підходящу для квітів - її або купують, або роблять самостійно з піску, дернової, листової і перегнійної землі. Щоб купити традесканцію в Києві та інших областях країни, ви можете зробити замовлення у «Флоріум», де фото та описи допоможуть визначитися з вибором. Ціна у нас доступна і для оптових покупців, і для роздрібних.
Купити садові багаторічники, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.
Напишіть власний відгук про Традесканція