Саджанці асфоделін

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ АСФОДЕЛІН»


Відгуки, Асфоделіна

Залишити відгук

Купити саджанці асфоделіни в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саженцы асфоделиныОблаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо купити вам асфоделіна і саджанці багаторічників поштою, які доповнять полісадник, паркову зону і сад. Добре поєднуються з іншими осінньоквітучими рослинами.

Опис

Асфоделіна - чарівна, цікава багаторічна рослина. У природних умовах росте на сонячних кам'янистих грунтах Середземномор'я і Малої Азії. Вона формує скупчення вузького листя, з якого з'являється довгий пагін з квітучим суцвіттям. Листя довге, вузьке, синьо-зелене. Квітки жовті, зірчасті. Вони розвиваються по кілька разів на різних рівнях суцвіття. Згодом квіти створюють ефективні плодові головки зі сферичними насінням. Цвіте асфоделіна в травні-червні.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Продаж здійснюється нашим інтернет-магазином. Деякі сорти ми підрощуємо в розпліднику, рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

Які сорти купити?

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Саджанці асфоделіни» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині асфоделіна жовту, а також інші види і сорти з фото:

  • А.Кримська
  • А. тонка
  • А. жовта
  • А. біла
  • А. ліборнська

Купити саджанці асфоделіна дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Посадка асфоделіни після покупки

Посадку і пересадку саджанців у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

  • Завдяки своєму природному походженню, любить сонячні місця.
  • Грунт повинен бути родючим, проникним, злегка вапняковим.
  • Якщо у нас немає таких умов, необхідно заздалегідь підготувати субстрат перед посадкою. У грунт внести велику кількість компосту, щоб збільшити в них кількість гумусу. Однак занадто важкі грунти необхідно послаблювати, додаючи в них пісок або гравій.
  • Уникайте болотистих місць, оскільки рослина може гнити і повністю зникнути.
  • Рослина виглядає найбільш ефектно посадженою в групі. Коли ви саджаєте кілька екземплярів поруч, залишайте між ними близько 30-40 см простору.

При посадці з іншими рослинами важливо визначити сумісність рослин і кореневих систем, щоб вони не заважали один одному.

Як замовити саджанці і кореневища асфоделіни поштою

У будь-який, навіть найвіддаленіший куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці асфоделіни в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.