Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Агапантус

Агапантус – чарівна рослина з великими синіми або білими суцвіттями. Квітки нагадують маленькі лілії. Цвітуть вони довго, приманюючи в сад метеликів і птахів. Блакитні квіти зібрані в кулясті суцвіття, в саду створюють атмосферу спокою і романтики. Рослина теплолюбива, на зиму кореневища потрібно викопувати. Ця прекрасна контейнерна рослина, здатна прикрасити не тільки сад, але і терасу. Навіть після цвітіння агапантус не втрачає декоративності, завдяки соковитим темно-зеленим листям.

 

Агапантус  Dr. Brouwer фото
Арт: 337045
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 98 шт.
Ціна Ціна за упаковку
54 95 грн.
Агапантус Albus фото
Арт: 337120
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 121 шт.
Ціна Ціна за упаковку
59 95 грн.

Відгуки, Агапантус


Агапантус: посадка і догляд. Доставка саджанців агапантуса поштою

Наш магазин надає вам можливість купити багаторічні рослини для саду, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити агапантус по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :