посадковий матеріал  декоративних рослин поштою
Close [x]
Розпродані товари?
Додавання товар у кошик

Відгуки, Барвінок

Залишіть відгук про цю категорію

Напишіть власний відгук про Барвінок


Ви пишете відгук: Барвінок

Рейтинг *
Псевдонім*
E-mail*
Відгук* Добавити фото
Прикріпленні фото
  * Обов'язкові поля


Барвінок: широкий асортимент. Доставка барвінку поштою

Рослина барвінок (Vinca) відноситься до сімейства кутрових. Збережено його древньолатинську назву, оскільки «vinca» означає «обвивати». Листя цієї рослини характеризуються дивовижною живучістю і зберігає привабливий зовнішній вигляд навіть під снігом. Саме тому посаджений в парках і садах барвінок вважається символом життєвої сили, а зростаючий на кладовищах - знаком доброї пам'яті і вічної любові.

Цікаво, що в середні століття його наділяли магічними властивостями завдяки незламній життєлюбності - барвінок рослина залишається життєздатною, поки залишається хоч єдина крапля води у вазі. Вийнявши з вази чахле стебло і укоренивши його в землі, ви неодмінно отримаєте нову стійку рослину. В умовах відкритого грунту барвінки не вимогливі, виносять і яскраве сонце, і сильне затінення, хоча більш комфортно відчувають себе в місцях затінених і напівзатінених.

Як правило, барвінок квітка являє собою досить велике, звичайно синє, одиночне суцвіття, розташоване в пазусі листка. Використовується «символ вічності і вірності» і як красивоцвітуча, і як декоративно-листяна рослина.Гарні барвінки в кам'янистих садах або тінистих скверах. Ефектні в широких бордерах. Фахівці рекомендують барвінок купити, якщо потрібно декорувати і зміцнити голі некруті схили. Строкатолисті види можуть служити соковитими плямами на передніх планах клумб.

Доставка барвінку в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.