Саджанці барвінків травянистих

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ БАРВІНКІВ ТРАВЯНИСТИХ»


Відгуки, Барвінки травянисті

Залишити відгук

Купити саджанці і кореневища барвінку трав'янистого в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Облаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо купити вам барвінок трав'янистий і саджанці багаторічників поштою, які доповнять палісадник, паркову зону і сад. Добре поєднуються з іншими тіньовитривалими рослинами.

Опис V. herbacea

Барвінок трав'янистий (Vinca herbacea) - це багаторічна повзуча рослина, яку вирощують як «грунтопокривну». Але на відміну від своїх вічнозелених родичів, вона втрачає свої надземні частини на зиму. У природі виростає в південно-європейському та азійському поясі, від Австрії до Кавказу. Ареал проживання - степові простори.

Пагони барвінку трав'янистого також повзучі. В кінці весни вони часто вкорінюються на вершині, даючи нову рослину. Листя довжиною до 5 см, супротивні, ланцетні, темно-зелені розташовуються на дуже коротких черешках. Квіти п'ятипелюсткові, близько 3,5 см в діаметрі. Але їх форма трохи відрізняється від інших видів барвінку. Найчастіше забарвлення квіток фіолетове. Але можна зустріти і білі екземпляри.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Продаж здійснюється нашим інтернет-магазином. Деякі сорти барвінку малого, які ви можете купити в магазині, ми підрощуємо в розпліднику, рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

Які види і сорти купити? 

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Саджанці барвінку трав'янистого» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині барвінок трав'янистий білий, а також інші види і сорти з фото:

· Б. Atropurpurea

· Б. Major

Купити траву барвінку дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Посадка і вирощування барвінку трав'янистого після покупки

Посадку і пересадку саджанців і кореневищ у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

1. Цей вид барвінку цвіте найбільш інтенсивно при посадці на сонці. Він буде рости в стандартній півтіні, але для отримання пишного цвітіння, варто вибрати місце, де він отримуватиме 10 годин повного сонця, замість 6 годин, як для інших видів.

2. Оскільки даний вид більш схильний до замерзання, то його слід розміщувати в захищеному місці. Щодо грунту, то він повинен бути супіщаним, помірно вологим, добре дренованим. Походження барвінку трав'янистого вказує на те, що він буде краще цвісти на грунтах з нейтральною реакцією.

3. Більш важкі грунти поліпшіть шляхом внесення шару піску і гравію.

4. Зелений покрив з барвінку трав'янистого надає саду природності і простоти, розбавляючи штучно створені ландшафтні композиції. Також він використовується для зміцнення схилів, в якості наповнювача для різних композицій на клумбі, в натуралістичних садах і в альпінаріях.

Як замовити саджанці і кореневища барвінку поштою 

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

· Пропонуємо вам купити насіння барвінку трав'янистого недорого

· Без передоплати

· Доставляємо замовлення післяплатою

· Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

 Якщо товар розпроданий 

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA 

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Купити барвінок розсадою в Україні за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі сорти барвінку трав'янистого, які ви можете купити в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.