Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Бруннера

Бруннера навесні прикрашає сад блакитними квітами, схожими на незабудки. Після цвітіння відростають великі серцеподібні листки. Бруннера – ідеальна рослина для тінистих садів і парків. Вона швидко розростається, заповнюючи садові порожнини і утворює густий рослинний покрив. Ідеально підходить для посадки в пристовбурних кругах дерев і чагарників. Це відмінна рослина для альпійського і кам'янистого саду, рабаток, а також садових контейнерів.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ БРУННЕР»


Бруннера Macrophylla фото
Арт: 337026
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 242 шт.
Ціна Ціна за упаковку
44 95 грн.

Бруннера: особливості вирощування. Доставка бруннери поштою

Свою латинську назву Бруннера (Brunnera) отримала на честь швейцарського ботаніка і мандрівника Самюеля Бреннера. Відноситься до родини Шорстколисті, а рід налічує всього 3 види. Квітка бруннера - це багаторічна трав'яниста рослина, яка досягає до 50 см у висоту. Зростає в теплих регіонах і завдяки цьому відповідно названий сорт, наприклад, у Туреччині, на півночі Ірану та Іраку, в Лівані і Палестині поширена бруннера східна (В. orientalis) і т.п. Стебло Бруннери покрите залозистими волосками, має щільні, великі, зверху зморшкуваті, серцеподібні, не дуже приємні на дотик прикореневі листки на довгих черешках, а також дрібні ланцетні листя, які сидять на стеблі. Невеликі (0,5-1 см в діаметрі) квітки з плоским відігнутим віночком, на довгих квітконіжках і зібрані в складні суцвіття-завитки. В основному квіти забарвлені в білий, блакитний, ніжно-рожевий, пурпурний кольори.

Бруннера - це рослина, яка дуже швидко розростається, завдяки повзучому кореневищу і при найменшій нестачі вологи втрачає свою декоративність. Тому для продовження життя і менш швидкого розростання, рекомендують після цвітіння зрізати старі листки, які з часом відростають. Різні види Бруннер можна побачити в букових, дубових, соснових і ялицевих лісах, а також біля берегів річок, струмків.

Купити бруннеру без проблем можна в нашому Інтернет - магазині, який пропонує найпривабливіші ціни і найгарніші сорти. Своєю покупкою ви будете задоволені, ви забудете про постійні прополювання і пересаджування Бруннер, так як це прекрасна, красива, дуже невибаглива рослина , може рости на одному місці до 15 років.

Наш магазин надає вам можливість купити рослини багаторічники, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка бруннер в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.

Відгуки, Бруннера

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :