Саджанці зніту

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ЗНІТІВ»


Зніт вузьколистий Album фото
код: 337285
1 шт в упаковці
63 71 грн. 84 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Зніт

Залишити відгук

Купити саджанці зніту в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Купити саджанці зніту або іван-чаю означає отримати не тільки гарну квітку, а й корисний чай. Це поширена рослина сімейства знітових. У нашому кліматі його можна зустріти практично на будь-якій місцевості від низин до високих гір. Однак, перш ніж купити саджанці зніту, слід ознайомитися з характеристиками рослини: як відбувається її вирощування і розмноження.

Які характерні особливості іван-чаю?

Саджанці зніту мають кореневища, які виростають в стебла приблизно до 50-150 см у висоту, а іноді, якщо умови сприятливі, рослина може досягти 200 см. Стебла підняті, голі та пофарбовані в червоний колір. Вони можуть бути поодинокими або розгалуженими. Листя має поздовжньо-еліптичну форму. На дотик м'яке, а його коріння, як і кінці, загострене. Плід, своєю чергою, являє собою волохаті мішечки, в яких знаходяться насіння рослини. Насіння дуже численні, тому немає проблем з їх отриманням. Звичайно, однією з найважливіших частин є квіти, які з'являються в пікових гронах і мають діаметр близько 2-4 см. Пелюстки корони фарбуються в рожево-червоний колір з легким фіолетовим відтінком. Існують сорти з білими суцвіттями, наприклад кіпрей вузьколистий Album.

Яке відповідне місце для саджанців зніту?

Дуже важливо подбати про слушний субстрат та ступінь сонячного світла, щоб саджанці зніту перебували в максимальному комфорті. Іван-чай швидко зростає в саду, що робить його сильним конкурентом для інших культур. Тому ви повинні ретельно подумати про сусідство з іншими рослинами. Найкращим рішенням є виділення для іван-чаю обмеженої площі та поділ його спеціальними окантовками, вкопаними в землю. Не забувайте і про те, що ці рослини найкраще процвітають на гумусових ґрунтах, а також на сонячних ділянках.

Способи посадки іван-чаю та догляд

Можна розмножувати насінням та іншими способами, а саме поділом кореневищ ранньою весною і восени. Бджолярі, які хочуть збільшити кількість меду, виробленого на пасіці, можуть вирощувати рослину самостійно, тому рекомендується купити саджанці зніту. Рослина найчастіше розмножується з кореневищ. Самосійки зустрічаються набагато рідше, оскільки вимагають дуже хороших ґрунтових умов. Саджанці зніту можна садити як восени, після закінчення корисного періоду, так і навесні, коли бджоли тільки прокидаються для інтенсивної роботи. Відстань між черговими кореневищами має становити близько півметра.

Якщо ви вже купили саджанці зніту, то знайте, за ним дуже просто доглядати після посадки, він не потребує будь-яких складних дій, досить періодично видаляти бур'яни. Через високий приріст необхідно регулярно обрізати кореневища і видаляти суцвіття, що розпустилися, щоб не допустити неконтрольованого поширення.

Замовити саджанці зніту в інтернет магазині

Іван-чай досить популярний, до того ж ціна на дану рослину невисока. Вартість багаторічника демократична, тому купити саджанці зніту максимально вигідно і легко можна на нашому сайті. Ми швидко оформимо доставку, зробити замовлення можна без передоплати, використовуйте можливості накладений платіж, щоб перевірити посадковий матеріал на пошті. Ми ретельно перевіряємо і пакуємо товар перед відправкою. Якщо у вас залишилися питання, ми з задоволенням на них відповімо!