«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ДІБРОВНИКА»


Відгуки, Дібровник

Залишити відгук

Купити саджанці дібровника в інтернет магазині FLORIUM.UA

Дібровник - це рослина, яка поширюється майже по всьому світу, особливо в Євразії, Австралії та Новій Зеландії. Належить до сімейства Глухокропивових і включає близько 250 видів. Саджанці дібровника досягають максимально 2 м у висоту, характеризуються ароматним листям. Нині рослина використовується як лікарська - для промивання ран і виразок, а також як ефективний антидіарейний і стабілізуючий обмін речовин засіб.

Які найпопулярніші сорти дібровника?

Красива рослина, що являє собою напівчагарник. Найбільш поширені садові види найчастіше ростуть до 30 см у висоту. У дібровника підняте, стебло, що розрослося і часом багровіє. Листя яйцеподібне, знизу проростає на коротких ніжках. Рожеві квіти з'являються на рослині з серпня по листопад.

Серед саджанців дібровника виділяється багато видів. Найпопулярнішими є такі:

  • Т. chamaedrys (Д. звичайний) - досягає 20-50 см у висоту, цвіте з липня по вересень, а пурпурно-фіолетові квіти здаються гронами.
  • Teucrium х lucidrys (Дібровник світліючий) - його максимум: 30 см у висоту, цвіте світло-рожевими та темними відтінками.
  • G. pyrenaicum (Д. піренейський) - цікавий сорт з білими суцвіттями.
  • G. hircanicum (Д. гірканський) - ще один широко використовуваний вид, чиї амарантові квіти зібрані в густі колосся довжиною до 20 см.
  • G. montanum (Д. гірський) - має жовтувато-білі квіти з червня по серпень.
  • Crispum - відрізняється своїми ефектними зморшкуватими листками та шерстистим волоссям.

Як посадити саджанці дібровника?

Перед тим, як купити саджанці дібровника необхідно вибрати для них сонячне місце з легким, досить сухим або злегка вологим і сильно дренованим ґрунтом. Однак рослина підходить навіть для бідних, кам'янистих або гравійних основ.

Насіння варто поміщати в ґрунт навесні. Посадку саджанців дібровника найкраще проводити ранньою весною. Перед цим варто гарненько прополоскати кореневище. Викопана ямка повинна вмістити саму рослину і засипану землю.

Дібровник може бути успішно використаний як на кам'янистих і сонячних грядках, так і в якості окантовки або невеликого живоплоту, а також для трав'яних композицій. Через його невеликі вимоги до вирощування підходить для посадки біля стін і на схилах. Він має дуже добрий вигляд у великих групах або в вигляді живої квітки в букеті.

Як доглядати за Дібровником?

Майте на увазі, що не всі види дібровника морозостійкі. Варто обрізати кущ після цвітіння, щоб його ущільнити. Купити саджанці дібровника - розумне рішення, оскільки вони стійкі до хвороб і атак шкідників.

Замовити в інтернет магазині саджанці дібровника

Варто пам'ятати, що деякі види цієї рослини знаходяться під захистом видів, тому купити саджанці дібровника можна в дозволених для його продаж місцях, наприклад в нашому розпліднику. Ні в якому разі не намагайтеся дістати їх в лісі чи на лузі - в такому випадку може загрожувати не тільки конфіскація саджанців, а й фінансові штрафи.

Ми працюємо без передоплати, наложеним платежем. Ви можете швидко отримати посадковий матеріал не турбуючись про його транспортування. Ми ретельно пакуємо саджанці дібровника і перед відправкою перевіряємо кожен екземпляр.