Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Сон-трава

Простріл або сон-трава - це красива весняноквітуча рослина. Коли в лісах ще лежить останній зимовий сніг, на відталій землі місцями з'являються незвичайні квіти, схожі на маленькі тюльпани, фіолетово-бузкового кольору з жовтою серединкою, пухнастим стеблом і пухнастими листям. Квітки нинішніх сортів пофарбовані в світло-бузкові, рожеві та білі тони. У дизайні саду, сон-трава прекрасна сама по собі, хороша вона і в групах біля хвойних рослин, під деревами і чагарниками, відмінно росте на альпійській гірці.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ СОН ТРАВИ»


Сон-трава Alba фото
Арт: 350004
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
39 95 грн.
Детальніше

Сон-трава або простріл

Дивовижне створіння ця сон-трава! Вона прекрасно пристосовується до різних умов і цвіте тривало, майже нічого не вимагаючи натомість. Виростає у висоту від 5 до 30 см. У період цвітіння, з квітня по травень, це рослина особливо приваблива. Її квітки великі, поодинокі, прямостоячі або пониклі. При розкритті вони широко дзвонової форми, а пізніше - зірчастої форми. Забарвлення квіток - синє, синьо-фіолетове, темно-рожеве, жовте та ін. Розмір квіток - близько 8 см в діаметрі. Після розпускання квіток з'являється листя (в прикореневих розетках і в мутовках). Вони ажурні, сильно опушені, пальчасто-або перисто-розсічені.

Ви, напевно, чули про таку дикорослу рослину, як Простріл розкритий або Простріл луговий. Це і є Сон-трава (Pulsatílla patens). На сьогодні існує безліч чудових форм з різним забарвленням і розмірами квітів. Для гарного росту і розвитку цьому багаторічнику потрібне сонячне або злегка затінене місце з хорошим дренажем. Зверніть увагу! Сон-трава - отруйна рослина.

Ви можете купити Сон-траву не тільки в Києві. Інтернет-магазин Флоріум дозволяє без зусиль обзавестися цим прекрасним рослиною. Замовте Сон-траву з доставкою на вашу адресу.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє багаторічники купити в Україні, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка Сон-трава по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Сон-трава

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :