Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Альстромерія

Альстромерія - це неймовірної краси квіти, які володіють високою декоративністю, мають яскраве (часто строкате) забарвлення і повітряні пелюстки. Кущики цвітуть рясно і тривало, протягом усього літа. Альстромерія ефектно виглядає в одиночній посадці, в контейнерних і горшкових посадках. Зрізані квітки довго стоять у вазі з водою. Вирощуючи альстромерії головне забезпечити їй нормальну зимівлю. Альстромерія любить яскраве світло, але не прямі сонячні промені. Альстромерії можна віднести до числа найбільш невибагливих рослин.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ АЛЬСТРОМЕРІЙ»


-50%
Альстромерія Theresa фото
Арт: 401016
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 11 шт.
Ціна Ціна за упаковку
179 95 грн.
89 98 грн.
-50%
Альстромерія Lisa фото
Арт: 401017
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 31 шт.
Ціна Ціна за упаковку
179 95 грн.
89 98 грн.
-50%
Альстромерія Amina фото
Арт: 401001
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 35 шт.
Ціна Ціна за упаковку
179 95 грн.
89 98 грн.
-50%
Альстромерія Diana фото
Арт: 401002
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 92 шт.
Ціна Ціна за упаковку
179 95 грн.
89 98 грн.
-50%
Альстромерія Louise фото
Арт: 401004
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 37 шт.
Ціна Ціна за упаковку
179 95 грн.
89 98 грн.
-50%
Альстромерія Lauren фото
Арт: 401014
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 43 шт.
Ціна Ціна за упаковку
179 95 грн.
89 98 грн.

Альстромерія: різноманітність сортів. Доставка саджанців альстромерії поштою

Альстромерія - це одна з найкрасивіших рослин у світі. Вона є символом багатства, процвітання, дружби і відданості. Названа на честь барона Клауса фон Альстромера, шведського натураліста, який був учнем Карла Ліннея. Альстромерія або перуанська лілея, лілія інків, - багаторічна коренева рослина, з дуже гарними квітами, які схожі на мініатюрні лілії і орхідеї.

Карликова альстромерія (альстремерія) Inticancha Alstroemeria - гібридний компактний кущик, який був розроблений в Нідерландах і вперше з'явився на ринку в серпні 2006 року. Висота рослини - не перевищує 40 см. Цвітіння рясне і тривале: з середини червня до жовтня. Квітки з характерними плямами, цятками, темними смугами і забарвленням від білого, золотисто-жовтого, помаранчевого, абрикосового, рожевого, червоного, фіолетового і лілового кольору. Розмір квітки - 4 - 6 см в діаметрі. Квітки не мають аромату. Одне стебло дає до 30 квіток. Рослина дуже підходить для балкона, тераси і саду.

Якщо Ви хочете купити альстремерію, то можете розгубитися. Вам здасться, що цей екзот недостойний Вашого саду так, як його важко вирощувати. Але це зовсім не так. Альстромерії - рослини, за якими легко доглядати. Агротехніка у відкритому грунті така ж, як і гладіолусів. У відкритому грунті без викопування, можна вирощувати лише на півдні (зона 7b і вище, із захистом мульчі), в інших регіонах на зиму викопують. Кореневища переносять зниження температури до -5 ° С. Головне в догляді - регулярні поливи та підживлення. Альстромерія ідеально підходить для вирощування в контейнері.

Складіть свою кращу композицію з квітів альстромерій в саду. Це універсальні рослини, які будуть цвісти з кінця весни до перших заморозків, забезпечуючи безперервне цвітіння.

Відгуки, Альстромерія

Давно хотела купить альстромерию. Не могла нигде найти в продаже понравившийся сорт. И только во "Флориуме" его увидела, спасибо за такую радость!

відповісти на відгук

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :