Пульмонарія

Пульмонарія або медунка починає цвісти, як тільки розтане сніг. Її квіти мають здатність змінювати забарвлення залежно від кислотності ґрунту. Забарвлення квіток синє, малинове, фіолетове. Під час цвітіння медунки в саду збільшується кількість мурах і бджіл. Листя не менш привабливі. Вони опушені, темно-зелені з біло-сріблястими плямами зверху і сіро-зелені знизу. Одне з небагатьох рослин яке підходить для декорування пристовбурних кіл в тіньовому саду.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ПУЛЬОМНАРІЙ»Пульмонарія (медунка)

Пульмонарія має кілька назв, які говорять про властивості цієї трави, а саме Медуниця, легенева трава. Це садова , лікарська , декоративна, ґрунтопокривна рослина відноситься до родини Шорстколисті , рід Медуниця налічує близько 18 видів. Медуниця - трава, яка зростає в листяних лісах і передгір'ях Європи та східної Азії. Це лісова кореневищна рослина досягає близько 50 см у висоту і розростається настільки ж завширшки. Має довгасті шорсткі «мармурові» листя, а квітки забарвлені в білий , блідо-блакитний, рожевий, червоний і навіть темно-ліловий кольори, залежно від сорту. Особливо цінується пульмонарія за свою невибагливість, тіньовитривалість, раннє цвітіння (квітень-травень), а також медоносні й ґрунтопокривні якості.

Купити Медунку для вашого квітника або саду можна в нашому інтернет - магазині, який пропонує вашій увазі найоригінальніші і стійкі сорти. Також посадковий матеріал має 100% гарантію схожості і по ціновій категорії цілком влаштує будь-якого покупця.

Медунка - прекрасно зростає в півтіні і тіні, любить родючий і розпушений ґрунт, добре зволожений, але без застою води. Не вимагає особливого догляду, лише іноді після цвітіння слід обрізати відмерлі листя, розмножується поділом кореневища. Цілком морозостійка рослина, стійка до шкідників, але іноді піддається ураженню грибків, через надмірне зволоження.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє квіти багаторічники купити, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка пульмонарій в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.

Відгуки, Пульмонарія

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :