Саджанці залізняків

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ЗАЛІЗНЯКІВ»


Відгуки, Залізняк

Залишити відгук

Купити саджанці залізняка в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саженцы зопниковОблаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо вам купити залізнк і саджанці багаторічників поштою, які доповнять палісадник, паркову зону і сад.

Опис

Залізняк - багаторічна рослина із сімейства ясноткових. Рід налічує до 150 видів, в основному походять з Азії.

Ця рослина помітно виділяється завдяки унікальним і оригінальним суцвіттям, зібраним на кожному стеблі по кілька. Тому вони виглядають як скульптури на уступі. Суцвіття залишаються привабливими і після цвітіння, залишаючи висушені кульки з насінням. Стебла жорсткі і опушені. Листя великі, темно-зелені, шерстисті, м'ясисті на дотик. Їх форма - серцеподібна.

Цей багаторічник зростає досить швидко, створюючи вражаючі куртинки. Добре себе почуває як на клумбах, так і в бордюрах. Крім того, він ідеально підходить для зрізання.

Найбільш відомим є залізняк Рассела (Phlomis russeliana), що походить з Туреччини і Сирії. Він досягає 50-100 см. Пагони слабо гіллясті, покриті серцеподібними листям довжиною до 20 см. Цвіте з червня по вересень.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Продаж здійснюється нашим інтернет-магазином. Деякі сорти ми підрощуємо в розпліднику, рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

Які сорти купити?

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Саджанці залізняка» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині залізняк колючий, а також інші види і сорти з фото:

Купити саджанці залізняка дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Посадка залізняка після покупки

Посадку і пересадку саджанців у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

  • Залізняки найкраще виглядають в групах. Ці красиві рослини ідеальні для натуралістичних, сільських і прерійних садів, а також для багаторічних насаджень.
  • Їх легко вирощувати. Вони обирають сонячні позиції.
  • Ми рекомендуємо покривати куртинки на зиму, особливо в більш холодних регіонах.

Розмножуються залізняки розподілом кущів і посівом насіння.

Як замовити саджанці залізняка поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці залізняка в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.