Саджанці та кореневища вербозілля (лізімахії)

Для починаючих садівників вербозілля ідеальна рослина. Любить вологу і тепло. Цвітіння тривале і яскраве. Квітки жовті або білі зібрані в суцвіття, розташовані на довгому вигнутому квітконосі. Розростається швидко. Часто утворює зарості.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ВЕРБОЗІЛЛЬ»


Відгуки, Вербозілля (лізімахія)

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Бачила вербозілля у подруги і теж зважилася купити. Рослина прижилася, і за сезон добре зміцніла. Люблю її за універсальність у всіх видах садових композицій (як між каменями, так і вздовж берегів водойми).

відповісти на відгук

Вербозілля (лізімахія): види і сорти. Доставка саджанців вербозілля поштою

Вербозілля - яскравий садовий первоцвіт

Лізімахія (Lysimachia) - це численний рід трав'янистих багаторічних рослин, в Україні частіше називаємий вербозілля. У природі зустрічається більше сотні видів, котрі в основному (близько 70%) виростають в Китаї. Всі вони в значній мірі відрізняються зовні:

  • стебла прямостоячі або сланкі;
  • листки округлі або ланцетоподібні;
  • квітки поодинокі або зібрані в суцвіття (щиткоподібні, метельчаті);
  • окрас квіток зустрічається білий, жовтуватий, рожевий.

Відомі види вербозілля

Дані рослини широко застосовуються в декоративному оформленні водойм, альпінаріїв, створення групових посадок.

Луговий чай або вербозілля монетчате почвопокровне, його лежачі стебла в довжину досягають 30 см. Листки дрібні, овальні, розташовані супротивно на коротких черешках. Квітки поодинокі, близько 2 см в діаметрі, лимонно-жовті. Головна особливість - здатність утворювати щільний килим на горизонтальних і прямовисних поверхнях. Високий коефіцієнт розмноження при мінімумі догляду.

Вербозілля конвалієве дуже ефектне в період цвітіння. Його білосніжні невеликі квітки зібрані в загострені на кінцях кисті (довжина 20 см). Форма квіток зірчаста. Спочатку суцвіття вигнуті, але поступово випрямляються.

Вербозілля точкове витягується у висоту до 1,5 метрів. Листки супротивні, яйцеподібдні, злегка подовжені. Золотисті дзвонові квітки діаметром 2 см зібрані в пазушні пучки. Тривалість цвітіння до 7 тижнів. Популярні сорти Aleksander, Golden Aleksander.

Купити вербозілля поштою

За відгуками покупців в інтернет-магазині «Флоріум» (Київ) можна замовити і купити відмінної якості матеріал для посадки. Вибір нескладно зробити по фото. При продажу оптом, ціна зменшується.

Купити квіти багаторічники для саду, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.