Саджанці та кореневища вербозілля (лізімахії)

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Для починаючих садівників вербозілля ідеальна рослина. Любить вологу і тепло. Цвітіння тривале і яскраве. Квітки жовті або білі зібрані в суцвіття, розташовані на довгому вигнутому квітконосі. Розростається швидко. Часто утворює зарості.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ВЕРБОЗІЛЛЬ»Вербозілля (лізімахія): види і сорти. Доставка саджанців вербозілля поштою

Вербозілля - яскравий садовий первоцвіт

Лізімахія (Lysimachia) - це численний рід трав'янистих багаторічних рослин, в Україні частіше називаємий вербозілля. У природі зустрічається більше сотні видів, котрі в основному (близько 70%) виростають в Китаї. Всі вони в значній мірі відрізняються зовні:

  • стебла прямостоячі або сланкі;
  • листки округлі або ланцетоподібні;
  • квітки поодинокі або зібрані в суцвіття (щиткоподібні, метельчаті);
  • окрас квіток зустрічається білий, жовтуватий, рожевий.

Відомі види вербозілля

Дані рослини широко застосовуються в декоративному оформленні водойм, альпінаріїв, створення групових посадок.

Луговий чай або вербозілля монетчате почвопокровне, його лежачі стебла в довжину досягають 30 см. Листки дрібні, овальні, розташовані супротивно на коротких черешках. Квітки поодинокі, близько 2 см в діаметрі, лимонно-жовті. Головна особливість - здатність утворювати щільний килим на горизонтальних і прямовисних поверхнях. Високий коефіцієнт розмноження при мінімумі догляду.

Вербозілля конвалієве дуже ефектне в період цвітіння. Його білосніжні невеликі квітки зібрані в загострені на кінцях кисті (довжина 20 см). Форма квіток зірчаста. Спочатку суцвіття вигнуті, але поступово випрямляються.

Вербозілля точкове витягується у висоту до 1,5 метрів. Листки супротивні, яйцеподібдні, злегка подовжені. Золотисті дзвонові квітки діаметром 2 см зібрані в пазушні пучки. Тривалість цвітіння до 7 тижнів. Популярні сорти Aleksander, Golden Aleksander.

Купити вербозілля поштою

За відгуками покупців в інтернет-магазині «Флоріум» (Київ) можна замовити і купити відмінної якості матеріал для посадки. Вибір нескладно зробити по фото. При продажу оптом, ціна зменшується.

Купити квіти багаторічники для саду, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0