Саджанці кактусів

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КАКТУСІВ»


Опунція Polyacantha фото
код: 355001
1 растение в упаковці
149,95 грн.
Нема в наявності

Кактус: кращі сорти. Купити саджанців кактусів в Україні

Кактуси на клумбі - загадкова екзотика

Опунція (Opuntia) - рід рослин сімейства Кактусові. Родина виростання - Північна й Південна Америки. Опунції - сланкі або прямостоячі чагарники, рідше - дерева. Листки різної форми, соковиті, рано опадають. Квітки поодинокі рожевого, яскраво-червоного, помаранчевого або жовтого забарвлення. Плід - їстівна ягода. Насіння у рослини плоскі з твердою шкіркою.

Шикарний, квітучий кактус нерідко можна бачити посеред дрібної гальки альпійської гірки. Саме морозостійкі види підтверджують здатність кактусів пристосовуватися до різних умов зростання. Види і сорти зимостійких опунций:

  • Дарвіна (жовто-коричневі квіти);
  • Поліаканта (жовті квіти);
  • Феоканта (квіти жовті);
  • Імбріката (пурпурні квіти).

Посадка, догляд, розмноження

Опунція зимуюча дуже світлолюбна. Добре переносить сухе повітря і в обприскуванні не потребує. Влітку рослині має бути дуже тепло, а взимку - сухо, щоб уберегти коріння від вимокання. Тому грунт для рослини повинен бути пухким, піщаним з домішкою керамзиту і дрібного гравію. На зиму опунцію слід прикрити листям або ялиновим гіллям. Спекотним літом рослина потребує регулярного поливу, але ближче до осені поливи слід скорочувати. Один раз на 2-3 тижні необхідно внести комплексне мінеральне спеціальне добриво для кактусів. Опунції розмножуються, як правило, вегетативним способом. На наступний рік вегетативні живці вже порадують кольором. Вирощування рослини з розсади - трудомісткий процес, що вимагає професійних знань і умов. Простіше купити готову рослину.

Ми пропонуємо квіти багаторічники купити за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

За вигідною ціною оптом пропонує купити зимостійкий кактус наш інтернет магазин. Замовлення може бути відправлено поштою по Україні або доставлено кур'єром у Києві. Фото продаваних кактусів та відгуки наших клієнтів представлені на веб-сторінці. Купити опунцію в спеціалізованому магазині - це гарантія сорту та якості.

Відгуки, Кактус

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса
Vika,

У моїх знайомих ріс кактус на альпійській гірці. Виявляється це була опунція. Ця рослина витримує морози до -20ºC. Цвіте жовтими квітами. Опунція потребує великої кількості сонця, вапняковому субстраті і великій кількості води під час росту і цвітіння (весна / літо). У разі сильних морозів покрийте рослини товстим шаром агротекстилю.

відповісти на відгук