Модрина (саджанці)

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ МОДРИНИ»


Модрина Stiff Weeper фото
код: 544001
1 растение в упаковці
1
29 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Модрина

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Модрина підходить для високих живоплотів. Також добре виглядає в сільських та натуралістичних садах. Підходить для паркових насаджень. Саджанці найшвидше ростуть у родючих і вологих грунтах, але їм не подобаються горщики.

відповісти на відгук

Модрина: особливості вирощування. Доставка саджанців модрини поштою

Незважаючи на приналежність до вічнозеленої  родини соснових, модрина - листопадна рослина. Листя протягом першого року зростання зберігають тільки сіянці. Ця порода дерев - найпоширеніша на планеті, в природних умовах вони займають 40% всіх лісових площ. Виростає повсюдно, в місцях мало придатних для інших порід, наприклад в районах мохових боліт, тундри і вічної мерзлоти, на гірських схилах і в напівпустелі.

Видові рослини дуже потужні, високі (до 50 м), з розлогою, конусоподібною, яскраво-зеленою, восени жовтіючою кроною. Галуження розріджене, сквозисте. М'яка, трохи плеската хвоя розташована спірально, на подовжених пагонах - поодиноко, на укорочених - пучками (у кожному від 10 до 40 шт.). Цвітіння щорічне, запилення настає відразу за розпусканням хвої. Шишки дозрівають восени, мають яйцеподібну форму. Насінини модрини дрібні, довгасто-округлі, тригранні, з щільними крильцями. Плодоношення в середньому починається з 15-20 років. Тривалість життя 300-400 років, є дані про дерева віком 800 років. Перші 20 років характеризуються інтенсивним ростом, в рік при сприятливих умовах дерева здатні додавати до 1 м.

Рід налічує близько 20 видів, в культурі модрини європейська та сибірська. Вони прекрасно адаптовані до міських умов, добре переносять забруднення повітря промисловими підприємствами та транспортом. Рослини невибагливі, єдина умова - достатня освітленість, декоративні в будь-який час року. Саджанці модрини краще купувати у віці 1-2 років. Для посадки рекомендується вибирати сонячні, відкриті ділянки. Грунти підходять будь-які - чорноземи, підзолисті, вапняні, суглинні, супіщані. При посадці дуже важливо не пошкодити розташовану на коренях мікоризу. Після посадки необхідно мульчування тирсою або торфом. Саджанці можуть постраждати від літньої посухи, тому їм необхідний у цей період регулярний полив.

Модрина сибірська (культурні форми) часто використовується в озелененні для групових, алейних і одиночних посадок. Великим успіхом користується в скандинавських країнах. Красиво поєднується з березою, липою, горобиною, рододендронами. Погано переносить обрізку, тому варто обмежуватися тільки санітарним видаленням відмерлих гілок.

Видова модрина європейська виростає в передгір'ях і на гірських схилах Альп і Карпат в змішаних і хвойних лісах. З XVII століття в культурі по всій Європі, використовується як декоративна порода і рослина для бонсаї. Дуже популярна на Британських островах (Шотландія) і в країнах Прибалтики. Найбільш цікаві форми:

  • Карликова (Келлерману, Компакта);
  • колонновидна (Фастігата);
  • конусовидна (Коніка);
  • плакуча (Пендула).

Купити саджанці і розсаду модрини за найкращими цінами в Україні реально, оформивши замовлення в інтернет магазині «Флоріум». На нашому сайті, крім фото сортів рослин, ви знайдете корисну інформацію про терміни посадки, нюансах вирощування та особливості догляду, а також цікаві статті різної тематики. Ви можете ознайомитися з відгуками про нашу роботу і якості запропонованого товару, залишені тими клієнтами, які здійснювали покупки раніше. Для оптових покупців - бонусні знижки. Посадковий матеріал ми відправляємо поштою, попередньо дбайливо упакувавши, щоб рослини при транспортуванні не травмувалися. Сподіваємося, що ви залишитеся задоволені покупкою, і надалі будете рекомендувати всім друзям і знайомим купити модрину онлайн на нашому ресурсі.

Наш магазин надає вам можливість купити саджанці декоративних чагарників, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити модрина по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).