Саженцы кипарисовиков.

Кипарисовик Boulevard фото
Арт: 540012
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 28 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.
Кипарисовик Sungold фото
Арт: 540007
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 89 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.

Відгуки, Кипарисовик


Кипарисовик: лучшие сорта. Доставка саженцев кипарисовика почтой

Всього існує 7 видів цього дерева, частина з них прибула до нас з Північної Америки, а частина - з Азії. Зустрічаються дерева-довгожителі, які, щоправда, характеризуються повільним зростанням.

Серед видів найбільш примітними можна назвати:

- Кипарисовик Лавсона, що володіє красивою хвоєю, але не переносить великі заморозки. Має в своєму арсеналі кілька цікавих сортів;- -
- Кипарисовик горохоплодний, який відмінно приживається в наших широтах, завдяки прекрасній зимостійкості. Здатний досягати у висоту 60 метрів при належному догляді. Однак є й менш високі сорти;
- Кипарисовик нутканський, якраз явний представник довгожителів. Любить сонце, світло і досить стійкий до засух.

Посадка та догляд

Найбільш оптимальним місцем посадки для всіх видів (крім деяких сортів, для яких сонце грає важливу роль) стане куточок, що знаходиться в півтіні. Головне - щоб він був захищений від вітрів. Тому, перш ніж купити саджанці кипарисовика, слід визначитися з вимогами кожного конкретного сорту. Перед посадкою яму, як правило, заповнюють багатим на перегній грунтом.

Потрібно пам'ятати, що в більшості своїй, кипарисовик - це вологолюбна дерево. Тому про полив забувати вкрай небажано.
Найбільше клопоту садівникові доставить організація укриття. Причому робити це доведеться не тільки на зиму, але і навесні, щоб захистити від сонячних опіків. Для таких цілей добре зарекомендувала себе мішковина, але також підійде і марля або тканину х / б.

Купити кипарисовик швидко і недорого

Для того щоб дерево успішно прижилося, дуже важливо купувати його у надійного реалізатора, найкраще - в розпліднику. Якщо ви хочете купити кипарисовик у Київі або іншому місті України, і бути впевненим у якості, то «Флоріум» - саме те, що вам потрібно! Лояльні ціни та швидка доставка з розплідника декоративних чагарників дозволять створити у дворі неперевершену атмосферу.

Ми пропонуєм купити саджанці чагарників в Україні за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

 

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :