Все для поливу

Шланг Xhose (Іксхос) фото
код: 804904
15 м в упаковці
300 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Все для поливу

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Багаторічники і кущі потрібно поливати один або два рази на тиждень м'якою водою. Ті, що ближче до дому, найкраще поливати мікро-розбризкувачами або статичними розбризкувачами.

відповісти на відгук

Помогли выбрать и подсказали, что и куда лучше. Не обманули - пользуюсь системой уже второй год!

відповісти на відгук

Все для поливу: купити в Україні недорого

Не секрет, що вода є стимулятором росту рослин. У період вегетації, а особливо, в посушливий літній період, для того, щоб рослини не відчували нестачу вологи, слід застосовувати полив.

Купити матеріали для поливу сьогодні просто і доступно. Головне визначити необхідні завдання. Вибираючи систему зрошення важливо враховувати наступні моменти:

  • гідрогеологічні та ґрунтові умови зрошуваної ділянки;
  • потреба кожної виростає культури в воді;
  • агротехнічні умови вирощування;
  • умови організації поливу рослин (ручний, напівавтоматичний, автоматичний).

Основні способи зрошення рослин

Устаткування для поливу в Києві і Україні використовують для організації трьох основних способів поливу:

  • дощування;
  • крапельного поливу;
  • внутрішньоґрунтового зволоження.

Для реалізації цих способів зволоження ґрунту, на якій ростуть рослини, використовують різне обладнання від простої ручної лійки до складних автоматичних систем.

Де купити поливальні системи

Все для поливу пропонує інтернет-магазин матеріалів для поливу «Флоріум». Організувати дощування газону або квітника можливо при застосуванні системи автополиву. Для дерев, чагарників, контейнерів, підвісних кашпо, теплиць і городніх грядок більш прийнятним стане крапельний полив. Для цього виду поливу застосовуються спеціальні системи мікрозрошення. Для живоплотів і декоративних багаторічних ландшафтних насаджень використовується внутрішньоґрунтовий полив за допомогою спеціальних перфорованих шлангів або труб.

Купити весь садовий інвентар і для поливу саду і газону для жителів Києва та України за доступною ціною можна, ознайомившись з каталогом нашого інтернет-магазину. Ми продаємо оптом і в роздріб різні системи зрошення і, звичайно, у нас можна купити садовий бордюр і аксесуари для систем поливу, що допомагають зробити зрошення нескладним і якісним. Інструкції по експлуатації, що поставляються з товаром, допоможуть покупцеві в застосуванні і використанні. Запрошуємо до співпраці організації, зайняті в озелененні міст, магазини продажу товарів для саду та городу, приватних підприємців і садівників-любителів. Щоб забезпечити рослини поживною вологою, необхідно зателефонувати нашому менеджеру, який оперативно опрацює замовлення і оформить, при необхідності доставку в будь-який регіон на умовах перевізника або поштою. Відгуки про товар і сервісі представлені на веб-сторінці.