Системи управління поливом

«КАТАЛОГ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПОЛИВОМ»


Відгуки, Системи управління поливом

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Варто інвестувати в установку для поливу, коли сад великий. Це заощаджує не тільки час, але і дозволяє ефективно витрачати воду. Установка складається з спринклерів і водопровідних труб, а також блоку управління.

відповісти на відгук

Власники присадибних ділянок знають, наскільки важливо забезпечити зеленим насадженням своєчасний і рясний полив. Системи керування поливом дають змогу звільнити час для інших справ. Розглянемо докладніше, з чого вони складаються, переваги, елементи та види.

З чого складається система управління поливом

Автополив – це цілий комплекс, що рівномірно і з необхідною періодичністю забезпечує рослини водою. Втручання господаря зводиться до мінімуму.

Системи керування поливом складаються з елементів:

  • контролер;
  • помпа;
  • клапани, шланги, крани;
  • зрошувачі.

Автополив відбувається за складеним господарем графіком. Виходячи з прогнозу погоди та особливостей клімату автоматика сама включатиме полив і задаватиме потрібний об'єм води.

Переваги автополиву

Попри те, що організація системи управління поливом вимагатиме часу та витрат, ви швидко зрозумієте, скільки у неї переваг.

Найочевидніше – економія часу та сил. Вода дільниці використовується раціонально. У контролері можна задавати частоту та періодичність зрошення. Є можливість виставляти конкретний час зрошення на різних територіях ділянки.

Як правило, більшість автоматичних механізмів самі відключаються, якщо раптом пішов дощ, і оснащені датчиком вологості. Господар може відвідувати ділянку у вихідні або навіть рідше, без шкоди для зелених насаджень. Системи управління поливом легко дістануть складні ділянки вашої садиби.

Складові елементи системи автоматичного поливу

Місткість

Конструкція вимагатиме протягом короткого часу великий обсяг води. А овочеві та декоративні культури холодною та погано відстояною водою зрошувати небезпечно, млиста суспензія та великий вміст заліза нашкодять рослинам. Також вода холодніша за +6 градусів негативно позначиться на рослинах. Місткість бажано мати пластикову, об'ємом 200-300 літрів.

Помпа

Вода подається під тиском, який не повинен бути нижчим за 3 атмосфери (при стандартній витраті 3,5 кубів на годину). Цей тиск вищий, ніж у звичайному водопроводі, і в будинку може знизитися тиск води. Бажано підключати до автополиву окрему помпу.

Пульт керування

Це «мозковий центр» усієї системи управління поливом. У ньому встановлюється таймер увімкнення, частота зрошень на добу, а також йде збір інформації від датчиків вологості. Купити системи управління поливом можна з вуличними та внутрішньобудинковими контролерами. Варіанти з розміщенням зовні мають забезпечуватись захисним футляром.

Наведемо приклад типового налаштування контролера: полив включається о 6 ранку та 11 ночі, норма виставляється в 5 мм.

Електромагнітні клапани

Зони зрошення поділяються такими клапанами. На одних ділянках можливе краплинне зрошення, на інших можна поставити кілька спринклерів або створити мікрокрапельне зрошення. Виділені зони можна поливати у різний час доби під різним тиском. Електромагнітний клапан у захисному боксі знаходиться під ґрунтом та по команді з контролера, відкривається та закривається.

Спринклери

Ці пристрої ставляться в грунті, біля поверхні, і механічно висуваються при подачі води. Сопла бувають роторні та віялові.

Який вибрати автополив

Хазяїн присадибної ділянки повинен заздалегідь уявити план поливального комплексу. І вибрати систему управління поливом відповідно до своїх потреб та особливостей ділянки.

За принципом дії розрізняють мікро- і краплинні, дощові, прикореневі, підґрунтові та туманоосвітлювальні системи. Потужність помпи підбирається різною, від 300 до 2000 Вт. Також варіюється зрошувана площа. Купити системи керування поливом можна як для десятка рослин, так і для великої ділянки.

Приклади популярних систем автополиву

У нашому магазині ви можете придбати за доступною ціною системи керування поливом Москітів GA-010 (мінісистема) і Gardena 1283 (контролер), що добре зарекомендували себе у дачників. Обидва пристрої мають безліч функцій, що забезпечують повноцінний полив рослин, без людини та в будь-яку погоду.

Купити поштою

У нашому інтернет магазині ви можете придбати системи керування поливом за доступною ціною. Товар до будь-якої точки України ми доставимо протягом 2-3 днів. Наш інтернет магазин працює як з Укрпоштою, так і через Нову Пошту. Гарантія від виробника надається на будь-які товари.

Для вашої зручності ми працюємо без попередньої оплати. Укрпошта та Нова Пошта надає послугу «накладеного платежу». Ви перевіряєте товар у відділенні, оплачуєте і гроші пересилаються нам поштовою компанією.

Популярних товарів може зараз не опинитися на складі. Зазвичай, це ненадовго. Просимо у цьому випадку зателефонувати нашим менеджерам і вони підкажуть вам, коли буде наступне постачання. Також прохання зв'язатися з нами, якщо ви не змогли оформити на сайті замовлення та з будь-яких інших питань.