Шлангові з'єднувачі

«КАТАЛОГ ШЛАНГОВИХ З'ЄДНУВАЧІВ»


Відгуки, Шлангові з'єднувачі

Залишити відгук

Функції шлангових з'єднувачів

Організація поливу - один з найважливіших заходів у догляді за рослинами. Щоб забезпечити подачу води у будь-який куточок присадибної ділянки, необхідні системи поливів, шланги та шлангові з'єднувачі. У нашому інтернет магазині ви можете купити шлангові з'єднувачі, вибираючи з широкого асортименту.

Полити одним шлангом всю ділянку практично неможливо. Конектори можуть переміщувати шланг по території, організовуючи зручний процес поливу. Система подачі води залежатиме від шлангових з'єднувачів. Це може бути:

Всі вони виготовлені із міцного високоякісного пластику, який довго прослужить. Шланг закріплюється в хомути із надійної нержавіючої сталі.

Як встановлювати конектори

Більшість шлангових з'єднувачів розміщуються на вихідній частині шланга. При цьому вода зупиняється в ситуації, коли ви від'єднаєте від конектора насадку і навпаки, вона тектиме при приєднанні насадки. Завдяки такій системі пропадає необхідність щоразу підходити до крана замінювати насадки. Легке знімання забезпечується рифленою поверхнею, це також дозволяє комфортно утримувати інструмент.

Купити шлангові з'єднувачі означає створити зручну систему зрошення з якісним поливом всіх рослин на ділянці, в тому числі й в важкодоступних місцях.

Особливості конекторів з автостопом:

 • затискна гайка для міцної фіксації;
 • можливість заміни насадки без підходу до водопровідного крана;
 • забезпечує основну систему поливу;
 • можливість легко подовжити шланг чи приєднати необхідний аксесуар;
 • максимальна герметичність.

З чого складається конструкція

Шлангові з'єднувачі мають різного діаметра затвори та на кожному виході адаптери-трійники із затворами. Що може бути ще в комплектації для вирішення завдань зі зрошенням ділянки будь-якої складності:

 • конектори-розгалужувачі із затворами;
 • «ялинка» цільна та роз'ємна;
 • з'єднувальна муфта;
 • перехідники;
 • «хрестовина»;
 • камінець;
 • конектори «мультітап»;
 • трійники;
 • адаптери з внутрішнім та зовнішнім різьбленням;
 • затяжні хомути з нержавіючої сталі.

Купити шлангові з'єднувачі з цього переліку означає отримати спроможність організувати собі полив будь-якої складності. Це незамінні пристрої серед посадкового та доглядового інвентарю. Напишіть нашим менеджерам, щоб ми підібрали для вас ідеальний інвентар.

Конструкція проста і перевірена, але при цьому конектор - це максимально необхідне з'єднання по шляху від крана до розпилювача води. Конектори Brigadier на ринку понад 20 років. І це та надійність, на яку можна сміливо покластися, враховуючи інноваційні рішення в розробці аксесуарів.

Шлангові з'єднувачі в інтернет магазині Флоріум відрізняються особливою практичністю та герметичністю. Ми запропонуємо відповідний штуцер, який би кран у вас не був: у приміщенні або зовні, з різьбленням або без. Шлангові з'єднувачі використовуються у разі ламання та протікання шланга, з ними ви легко подовжите або налагодите систему поливу.

Купити шлангові з'єднувачі поштою

В інтернет магазині Флоріум можна купити шлангові з'єднувачі за вигідною ціною. Конкурентна вартість та можливість зробити замовлення без передоплати – відмінна та зручна можливість. Використовуйте послугу накладеного платежу, щоб розрахуватися за товар на пошті. Ми співпрацюємо з Укрпоштою та Новою поштою, завдяки цим службам доставки ви отримаєте своє замовлення максимально швидко у будь-яку точку України.

З нами легко заощаджувати, ви можете регулярно спостерігати акційні пропозиції на незмінно якісний товар із гарантією. Актуальний товар швидко розпродається, якщо ви натрапили на відсутність аксесуарів, зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми зорієнтуємо вас у термінах постачання товару на склад. Не виходить оформити замовлення або залишилися питання - напишіть нам в онлайн-чат або зателефонуйте, ми з радістю надамо всю необхідну інформацію.