Крапельний полив

«КАТАЛОГ КРАПЕЛЬНОГО ПОЛИВУ»


Відгуки, Крапельний полив

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Очень удобная вещь - капельный полив. Брали и шланг и все сопутствующее здесь. Второй год пользуемся - ненарадуемся!

відповісти на відгук

Крапельний полив: установка і використання. Доставка систем крапельного поливу поштою

Системи автоматичного поливу - це найбільш передові рішення для саду, дачної ділянки або окремої теплиці. Вони значно полегшують догляд за рослинами. Завдяки використанню подібної технології можна не тільки заощадити власні сили і час, але і підвищити врожайність основних овочевих культур. Система крапельного поливу знижує витрату води і захищає коріння овочів і садових дерев від пересихання, подаючи воду прямо в кореневу систему. Поливаючи город подібним чином можна зменшити кількість внесених добрив, зберігаючи пухкий грунт. Якщо ви бажаєте купити системи поливу, важливо знати, що вони являють собою стандартний поліуретановий шланг зі спеціальними отворами. Цей шланг прокладається між рядами на грядках.

Крапельний полив, купити який в Києві пропонують багато спеціалізованих торгових точок, дозволяє здійснювати полив автоматично залежно від потреби садових культур у волозі. Грунт при такому поливі зволожується максимально рівномірно, збагачуючи всі сорти різних рослини водою, проте, не заливаючи їх. Це позитивно впливає на підвищення рівня врожайності.

Як замовити системи крапельного поливу в Україні?

Інтернет-магазин Флоріум пропонує оптовий та роздрібний продаж ефективних технологій поливу. Ми гарантуємо високу якість, оперативну доставку поштою і прийнятні ціни, представлених на сайті товарів. При наявності питань щодо монтажу і використання унікальної технології, можна звернутися за допомогою до досвідчених менеджерів.

Крапельний полив своїми руками стане справжньою знахідкою для всіх садівників. Він дозволить скоротити витрати води і значно підвищити врожайність основних с / г культур.

Ми пропонуємо садові товари оптом за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити категорія по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).