Поливальні пістолети

«КАТАЛОГ ПОЛИВАЛЬНИХ ПІСТОЛЕТІВ»


Відгуки, Поливальні пістолети

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Поливайте рослини рано вранці, коли температура і швидкість вітру найнижчі. Це зменшує втрати через випаровування. Налаштуйте розприскувач так, щоб вода точно потрапляла під корінь.

відповісти на відгук

Поливальні пістолети: купити в Україні

Не секрет, що волога необхідна рослинам для гарного росту і плодоношення. Догляд за рослинами, ростуть на присадибній або дачній ділянці, передбачає обов'язковий і регулярний полив. Якщо на ділянці не проведена стаціонарна система зрошення, то полив здійснюється за допомогою шланга. Значно спростити такий процес поливу і зробити його комфортним можна, якщо використовувати пістолет для поливального шланга. Підключення пістолета до шлангу з водою дає можливість регулювати не тільки натиск струменя, але вибирати тип розпилення. Це можуть бути м'які струменя, що не травмують рослина при поливі, або жорсткий магістральний потік, застосовуваний для миття садових доріжок і очищення інших поверхонь. Широка функціональність зробила поливальні пістолети в Україні та Києві популярними серед дачників і власників заміських котеджів. Купити поливальні пістолети можна двох видів:

 

  • з розпилювачем, який забезпечує різні режими поливу (плоский, конусний, проливний, кутовий, дощування, туман);
  • з регульованим наконечником (напір струменя регулюється від потужного до слабкого).

Поливальний пістолет - просто і зручно

У модельному ряді ручних дощовиків присутні моделі, що мають додаткові функції:

 

  • фіксатор роботи;
  • вбудовані фільтри;
  • регулятор і прилад витрати води;
  • захист від випадкового включення;
  • резервуар для рідкого мінерального добрива.

Конструкція розпилювача проста, зручна і надійна в експлуатації. Поливальні пістолети виготовляються з високоміцних матеріалів: пластика або металу, рідше - гуми. Матеріали стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, вологи і пилу, температурних коливань, механічних впливів.

Поливальні пістолети в інтернет магазині

Купити поливальні пістолети і поливальні шланги різних моделей і функціональних можливостей за доступною ціною в Києві і регіонах України можна в інтернет-магазині «Флоріум». Ми продаємо в роздріб і оптом різні шлангові насадки для поливу. Запрошуємо до співпраці магазини продажу товарів для саду та городу і садівників-любителів. Щоб купити обрану модель, зателефонуйте нашому менеджеру. Ми гарантуємо швидку обробку замовлення і оперативну доставку в будь-який регіон на умовах перевізника або поштою. Відгуки про товар і сервісі представлені на веб-сторінці.