Шланги для поливу

«КАТАЛОГ ШЛАНГІВ ДЛЯ ПОЛИВУ»


Шланг Xhose (Іксхос) фото
код: 804904
15 м в упаковці
300,95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Шланги для поливу

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

При интенсивном росте газон нуждается в 4-5 литрах воды на 1 м2 в сутки. И его поверхность обычно довольно большая. Лучшим решением будут длинные шлангы с разбрызгивателями.

відповісти на відгук

При інтенсивному рості газон потребує 4-5 літрах води на 1 м2 на добу. І його поверхня зазвичай досить велика. Кращим рішенням будуть довгі шланги з розбризкувачами.

відповісти на відгук

Шланги для поливу: доступні ціни

Поливальні шланги - необхідний садовий інвентар

Усі, хто працює на землі і вирощує рослини, знають наскільки важливо забезпечити їх достатньою кількістю вологи. Вода - джерело життєвої енергії, і особливо необхідна в жаркий літній період. Невелику грядку можна полити з відра або лійки. Але для зрошення дачної ділянки знадобиться шланг поливальний.

Поливальні шланги в Україні

Сьогодні на прилавках магазинів можна знайти різноманітну продукцію вітчизняних та імпортних виробників. Матеріали, розміри, забарвлення, вартість значно відрізняються.

Всі садові шланги мають певні переваги, давайте розглянемо варіанти:

  • гумові шланги - міцні, здатні витримувати високий тиск (до 10 атмосфер). Мало піддані впливу ультрафіолету, добре переносять низькі температури. Вартість прийнятна, але доставляє клопоти велика вага, що створює певні труднощі при переміщенні;
  • багатошарові ПВХ шланги для поливу недорогі і задовільно практичні. Перевагу варто віддавати обплітці з нейлону, вона прослужить довше, ніж рослинне волокно. УФ-випромінювання з часом порушує еластичність;
  • стрейч шланги-гармошки XHOSE в комплекті з розпилювальною насадкою представляють найбільший інтерес. Вони легкі, компактні, гнучкі. Виготовлені з латексу і тканого поліефірного полотна. У момент подачі води втричі збільшують свої розміри. При експлуатації виключено утворення петель і перекручення. Зручні для зберігання, довговічні.

Купити шланги для поливу у Києві

Вподобану на фото модель можна замовити і купити в режимі онлайн. Доступні ціни, можливий як роздрібний продаж, так і оптом. Інтернет магазин «Флоріум» працює по всій Україні. Товар доставляється поштою.

Залишайте на сайті відгуки, вони пригодяться іншим покупцям.

Наш магазин садового інвентарю надає вам можливість купити шланги для поливу, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.