Зрошувальні установки

«КАТАЛОГ ЗРОШУВАЛЬНИХ УСТАНОВОК»


Відгуки, Зрошувальні установки

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Найдешевші розбризкувачі зроблені з пластика. Дорожчі зроблені з металу - вони характеризуються набагато більш високою міцністю.

відповісти на відгук

Импульсные, хоть и пластиковые, но работают стабильно. правда выгорели за лето немного. Главное, чтобы напор был и трубы по уму подключить - тогда все работает идеально и расход воды тоже идете с умом!

відповісти на відгук

Зрошувальні установки: доставка поштою по Україні

Для того щоб рослини отримували живлющу вологу своєчасно і в необхідному обсязі, слід застосовувати зрошувальні установки. Це поливне обладнання дозволяє здійснювати нормований, регулярний, рівномірний, своєчасний і економічний полив (дощування) оброблюваних територій.

Дощування - спосіб поливу, при якому вода під тиском викидається дощувальної установкою в повітря, розпадається на краплі і зрошує ґрунт і рослини у вигляді дощу. Зрошувачі, які розбризкують воду, є складовими елементами простих і складних поливальних систем, що включають такі компоненти: блок управління, клапани, насос і труби.

Полив оброблюваних територій дощуванням виконують зрошувальні установки двох типів: фронтального і барабанного. Кожен тип має властивості і перевагами, які необхідно враховувати при виборі зрошувальної системи для поливу конкретної ділянки. Фермерам та власникам присадибних ділянок та особистих господарств, при бажанні застосувати автополив, слід комплексно оцінювати систему зрошення, враховуючи не тільки площа і рельєф, а й джерела водних ресурсів.

Зрошувальні установки фронтального типу

Ці системи можуть бути мобільними і стаціонарними, тому однаково часто використовуються агрофірмами, ландшафтник і дачниками. Відрізняються високою гнучкістю у використанні, економічні та можуть охоплювати для поливу значні території, але підходять не для всіх видів і типів полів. На невеликих присадибних ділянках використовуються різної потужності крапельниці і дощовики, а також зрошувачі для дачі з різною кількістю джерел.

Зрошувальні установки барабанного типу

Даний спосіб зрошення популярний і затребуваний і у професійних аграріїв, і у власників заміських городів і садів. Дощувальні установки барабанного типу є найбільш ефективним і простим способом поливу завдяки своїм технічним характеристикам:

  • міцності конструкції;
  • простий експлуатацією;
  • комфортному управління;
  • високої мобільності;
  • універсальності;
  • надійності і довгому терміну служби.

Купити зрошувачі за доступною ціною в Києві і регіонах України можна в інтернет-магазині «Флоріум». Ми продаємо в роздріб і оптом різні шланги для поливу і комплектуючі до них. Щоб купити необхідний садовий інвентар, зателефонуйте нашому менеджеру. Ми гарантуємо швидку обробку замовлення і оперативну доставку в будь-який регіон на умовах перевізника або поштою. Відгуки про товар і сервісі представлені на веб-сторінці.