Плоскоріз Фокіна

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Плоскоріз Фокіна– це інструмент органічного землеробства. Він являє собою гостро заточену скобу, прикріплену до довгої ручки. Інструмент садовий відноситься до групи інструментів для поверхневої обробки ґрунту. Крім своєї основної мети - прополки і розпушування, він може виконувати ще до двох десятків операцій на землі. Основна робота плоскорізу полягає в зрізанні або висмикуванні бур'янів при проходженні його леза паралельно поверхні ґрунту на глибині від 2 до 5 см. Тобто, верхній шар ґрунту залишається на місці, рихлити без обороту пласта.

«КАТАЛОГ ПЛОСКОРІЗІВ ФОКІНА»Плоскоріз Фокіна: доставка поштою по Україні

Плоскоріз Фокіна - воістину незвичайний інструмент для обробки грунту. Він з'явився в побуті садівників не так давно, але вже став незамінним для всіх, хто вирощує квіти та овочі. Основне його завдання - розпушувати землю. Тут же виникає питання, навіщо це треба? У першу чергу, це потрібно самим рослинам. Кореневища культур потребують підживлення не тільки корисними мікроелементами, але і повітрям. Вуглекислий газ, як ніхто інший, позитивно впливає на ріст і врожайність. Тому неймовірно важливо правильно працювати з грунтом. І представлений інструмент стане відмінним помічником у цьому.

Яку роль виконує плоскоріз Фокіна

Купити плоскоріз Фокіна необхідно для поверхневої обробки грунту. Садівникам відомо, як часто доводиться за допомогою незручної сапи обробляти землю, видаляючи непотрібні бур'яни і при цьому, намагаючись скопати землю відповідним чином. За допомогою ж даного інструменту ви без проблем проведете якісне розпушення і мульчування. Він виготовлений спеціально для зручного поверхневого вскапиванія грунту.

Форма інструменту

Сам плоскоріз має форму зігнутої в дузі пластини. Така конструкція надзвичайно зручна для обробки поверхні грунту. Форма була розроблена спеціально для максимально ефективної роботи в полі. Крім того, продукція буде корисною для видалення бур'янів. Одночасно інструмент дозволяє вберегти мешканців живого світу і не зачепити кореневища потрібних рослин.

Плоскоріз Фокіна, а також інший садовий інвентар купити в Києві можна просто і швидко. Звернувшись в наш інтернет магазин, ви можете замовити виріб всього за кілька хвилин за допомогою зручної форми заявки. Ми здійснюємо продаж, як оптом, так і в роздріб. На сторінках ви можете ознайомитися з цінами, фото товару, почитати відгуки. Доставка проводиться як у столицю, так і в інші міста України.

Відгуки, Плоскоріз Фокіна

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса
Садовод,

Плоскоріз - це диво-інструмент. Полегшує роботу в багато разів. Головне- не гнути спину як зазвичай (важко переучуватися). Я ним рихлю грунт і прополюю від бур'янів. Спина не болить і немає такої втоми як була раніше.

відповісти на відгук