Плоскоріз Фокіна

Плоскоріз Фокіна– це інструмент органічного землеробства. Він являє собою гостро заточену скобу, прикріплену до довгої ручки. Інструмент садовий відноситься до групи інструментів для поверхневої обробки ґрунту. Крім своєї основної мети - прополки і розпушування, він може виконувати ще до двох десятків операцій на землі. Основна робота плоскорізу полягає в зрізанні або висмикуванні бур'янів при проходженні його леза паралельно поверхні ґрунту на глибині від 2 до 5 см. Тобто, верхній шар ґрунту залишається на місці, рихлити без обороту пласта.

«КАТАЛОГ ПЛОСКОРІЗІВ ФОКІНА»


Відгуки, Плоскоріз Фокіна

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Хороший неубиваемый инструмент! Тяпочки забросила - теперь только плоскорезом пользуюсь. Брала на сайте под акцию, плюс бесплатная доставка, плюс бонусы кешбеки - в общем все условия для того, чтобы клиент остался довольным!

відповісти на відгук

Хорошая акционная цена. Жалею, что не нашла его раньше. Купила в другом магазине дороже. Теперь перед покупкой буду интернет магазин Флориум юа мониторить!

відповісти на відгук

Плоскоріз - це диво-інструмент. Полегшує роботу в багато разів. Головне- не гнути спину як зазвичай (важко переучуватися). Я ним рихлю грунт і прополюю від бур'янів. Спина не болить і немає такої втоми як була раніше.

відповісти на відгук

Плоскоріз Фокіна: доставка поштою по Україні

Плоскоріз Фокіна - воістину незвичайний інструмент для обробки грунту. Він з'явився в побуті садівників не так давно, але вже став незамінним для всіх, хто вирощує квіти та овочі. Основне його завдання - розпушувати землю. Тут же виникає питання, навіщо це треба? У першу чергу, це потрібно самим рослинам. Кореневища культур потребують підживлення не тільки корисними мікроелементами, але і повітрям. Вуглекислий газ, як ніхто інший, позитивно впливає на ріст і врожайність. Тому неймовірно важливо правильно працювати з грунтом. І представлений інструмент стане відмінним помічником у цьому.

Яку роль виконує плоскоріз Фокіна

Купити плоскоріз Фокіна необхідно для поверхневої обробки грунту. Садівникам відомо, як часто доводиться за допомогою незручної сапи обробляти землю, видаляючи непотрібні бур'яни і при цьому, намагаючись скопати землю відповідним чином. За допомогою ж даного інструменту ви без проблем проведете якісне розпушення і мульчування. Він виготовлений спеціально для зручного поверхневого вскапиванія грунту.

Форма інструменту

Сам плоскоріз має форму зігнутої в дузі пластини. Така конструкція надзвичайно зручна для обробки поверхні грунту. Форма була розроблена спеціально для максимально ефективної роботи в полі. Крім того, продукція буде корисною для видалення бур'янів. Одночасно інструмент дозволяє вберегти мешканців живого світу і не зачепити кореневища потрібних рослин.

Плоскоріз Фокіна, а також інший садовий інвентар купити в Києві можна просто і швидко. Звернувшись в наш інтернет магазин, ви можете замовити виріб всього за кілька хвилин за допомогою зручної форми заявки. Ми здійснюємо продаж, як оптом, так і в роздріб. На сторінках ви можете ознайомитися з цінами, фото товару, почитати відгуки. Доставка проводиться як у столицю, так і в інші міста України.