Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Плоскоріз Фокіна

Плоскоріз Фокіна – це інструмент органічного землеробства. Він являє собою гостро заточену скобу, прикріплену до довгої ручки. Інструмент садовий відноситься до групи інструментів для поверхневої обробки ґрунту. Крім своєї основної мети - прополки і розпушування, він може виконувати ще до двох десятків операцій на землі. Основна робота плоскорізу полягає в зрізанні або висмикуванні бур'янів при проходженні його леза паралельно поверхні ґрунту на глибині від 2 до 5 см. Тобто, верхній шар ґрунту залишається на місці, рихлити без обороту пласта.

 

Плоскоріз Фокіна
Арт: 805101
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
199 95 грн.
Детальніше
Купити Інвентар Плоскоріз Фокіна "Комбі 3" та оформити доставку поштою по всій території України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, За

Відгуки, Плоскоріз Фокіна


Плоскоріз Фокіна: доставка поштою по Україні

Плоскоріз Фокіна - воістину незвичайний інструмент для обробки грунту. Він з'явився в побуті садівників не так давно, але вже став незамінним для всіх, хто вирощує квіти та овочі. Основне його завдання - розпушувати землю. Тут же виникає питання, навіщо це треба? У першу чергу, це потрібно самим рослинам. Кореневища культур потребують підживлення не тільки корисними мікроелементами, але і повітрям. Вуглекислий газ, як ніхто інший, позитивно впливає на ріст і врожайність. Тому неймовірно важливо правильно працювати з грунтом. І представлений інструмент стане відмінним помічником у цьому.

Яку роль виконує плоскоріз Фокіна

Купити плоскоріз Фокіна необхідно для поверхневої обробки грунту. Садівникам відомо, як часто доводиться за допомогою незручної сапи обробляти землю, видаляючи непотрібні бур'яни і при цьому, намагаючись скопати землю відповідним чином. За допомогою ж даного інструменту ви без проблем проведете якісне розпушення і мульчування. Він виготовлений спеціально для зручного поверхневого вскапиванія грунту.

Форма інструменту

Сам плоскоріз має форму зігнутої в дузі пластини. Така конструкція надзвичайно зручна для обробки поверхні грунту. Форма була розроблена спеціально для максимально ефективної роботи в полі. Крім того, продукція буде корисною для видалення бур'янів. Одночасно інструмент дозволяє вберегти мешканців живого світу і не зачепити кореневища потрібних рослин.

Плоскоріз Фокіна, а також інший садовий інвентар купити в Києві можна просто і швидко. Звернувшись в наш інтернет магазин, ви можете замовити виріб всього за кілька хвилин за допомогою зручної форми заявки. Ми здійснюємо продаж, як оптом, так і в роздріб. На сторінках ви можете ознайомитися з цінами, фото товару, почитати відгуки. Доставка проводиться як у столицю, так і в інші міста України.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :