Товари і препарати для компостування

«КАТАЛОГ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ КОМПОСТУВАННЯ»


Відгуки, Препарати для компостування

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 3 голоса

Хорошие бактерии - компост перегнил быстро и качественно, грунт подготовили отменный. Будем брать еще!

відповісти на відгук

Опис препаратів для компостування

Перероблювання відходів для створення компосту – практична та незамінна процедура у дачному господарстві. Це не тільки можливість утилізувати органічні відходи, а й шанс покращити ґрунт на ділянці, удобрити квіти, дерева, плодово-ягідні чагарники, хвою та інші рослини. Розкладання суміші органічних відходів за допомогою впливу природних мікроорганізмів та біодеструкторів створює компост. Бактерії для компостування створюють у лабораторіях і за допомогою сучасних технологій висушують і змішують з поживними речовинами. На цій сторінці ви можете вибрати та купити потрібний вам препарат для компостування.

Бактерії, гриби, променеві грибки та черв'яки розщеплюють відходи, їм допомагають різні мікроорганізми. Перетворювати гній та вміст вуличних туалетів на цінне підживлення — та ще магія. Препарати для компостування ефективні та різноманітні. Вибирайте із широкого асортименту той, який вам необхідний.

Які бувають препарати для компостування

Створюючи компост ми допомагаємо природі. Що можна зробити за допомогою наших засобів:

 • швидко підготувати компост;
 • знищити неприємні запахи;
 • позбутися шкідливих мікроорганізмів;
 • позбутися насіння бур'янів;
 • наситити ґрунт цінними мікроелементами.

Компостування гною

Якісне органічне підживлення для будь-якого ґрунту створюється дуже просто. Препарати для компостування створюють добриво, яке покращує структуру та склад ґрунту. Крім органічних відходів використовують бур'яни, опал, листовий опад.

Для дерев, чагарників, квітів та овочів є дуже цінним компост із гною. Органіка містить у собі мінеральні речовини, які сприяють повноцінному розвитку рослин. Сам по собі гній - складне, висококонцентроване і небезпечне часом підживлення для культур. Плюс містить у собі безліч насіння бур'янів. Препарати для компостування перетворять гній на корисний для рослин продукт, головне лише орієнтуватися на інструкцію при створенні компосту.

Створення цінного компосту — результат діяльності певних ґрунтових мікроорганізмів. Від кількості залежить швидкість дозрівання компосту. Біопрепарати, які прискорюють процес, виконують такі функції:

 • підвищують якість гумусу, який буде чудовим підживленням для рослин;
 • покращують екологію через відмову від хімії;
 • знищують патогенні мікроорганізми.

Внаслідок роботи мікроорганізмів виходить вода, вуглекислий газ, поживні речовини та тепло. Утворюється важливий для родючості ґрунту гумус.

Залишаючи гній для розкладання з осені до весни, наприклад, ви не отримуєте необхідного ефекту. Адже в чистому гної мікроорганізми, що сприяють його правильному розкладанню, відсутні. Більшість азоту буде втрачено з гною, якщо його не забезпечити необхідними мікроорганізмами, які є в препаратах для компостування.

Компостування відходів вуличних туалетів

Перероблювання відходів життєдіяльності людини можливе у вигляді біопрепаратів – деструкторів. Вони містять певні штами бактерій та мікроорганізмів, які розкладають таку органіку. Розпад утворює воду та осад. І те й те екологічно безпечні компоненти, їх використовують регулярно. Ознайомтеся з інструкцією щодо того чи іншого засобу. Там буде вказана періодичність застосування та кількість внесення. Використовуються лише з великою кількістю води. В результаті: відсутність неприємного запаху та продукти розкладання з поживними речовинами для городу.

Як використовують препарати для компостування

Готують компост, перекладаючи його шарами землі. Саме у ґрунті знаходиться чимала частина необхідних мікроорганізмів. Додають іншу органіку: дрібні гілки, листя, траву. Зазвичай, така купа дозріватиме не менше півроку, а купивши препарати для компостування, ви прискорите процес до місяця.

Засоби екологічно чисті, складаються з багатьох ферментів і бактерій, які розкладають органіку, знешкоджують в ній “погані” бактерії, позбавляють суміш яєць гельмінтів. На виході ви отримуєте суміш із прийнятним ґрунтовим запахом. Отриманий засіб в результаті абсолютно безпечно застосовувати на ділянці, він не шкідливий для людей та тварин.

У процесі використання препаратів для компостування суміші потрібен кисень. Його потребують мікроорганізми, без повітря купа закисне, зіпсується. Також потрібна вода, тільки з нею можлива діяльність бактерій, її необхідно в процесі приготування компосту вносити кілька разів. Вся процедура повинна відбуватися за температури повітря не менше 10 градусів тепла.

Купити препарати для компостування поштою

Рослини вирощені на компості з препаратами для компостування менше схильні до захворювань, стають стійкішими до шкідників і до несприятливих погодних умов. Легше переносять стреси, дають більший урожай та вищу декоративність. Біобактерії, які є у засобах дуже життєздатні та зберігають свою працездатність протягом тривалого періоду. У порівнянні з добривами, вони набагато економніші та дозволяють підвищити плодючість ґрунту.

У нашому розпліднику купіть препарати для компостування за вигідною ціною.

Як ми працюємо і про переваги інтернет магазину:

 • невисока ціна;
 • післяплата дозволяє зробити замовлення без передоплати;
 • лише якісні засоби;
 • швидка та надійна доставка Укрпоштою та Новою поштою до будь-якого куточку України;
 • можливість зробити оптове або роздрібне замовлення.

Якщо товар розпродано

На сторінці може відбиватися значок відсутності товару. Щоб зорієнтуватися в термінах найближчого постачання товару на склад, напишіть нам в онлайн чат або зателефонуйте. Менеджери зорієнтують вас і дадуть відповіді на всі питання. Якщо вам не вдається оформити замовлення, також зв'яжіться з нами.