Кора для мульчування

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Кора - це покривний матеріал дарований природою. Це чудова мульча і додатковий садовий декор. Декоративна кора для мульчування має ряд незамінних властивостей, а саме: здатність утримувати вологу в ґрунті, запобігає росту бур'янів, виступає в ролі своєрідного терморегулятора для ґрунту (не дає перегріватися влітку в спеку і промерзати в зимовий час), дозволяє зберегти рихлість ґрунту, захищає ґрунт від негативної дії вітру, дощу і спекотного сонця. І навіть витрачати багато часу на постійне оновлення шару мульчі не доведеться: соснова кора розкладається досить довго, і підсипати її потрібно не кожен сезон. Кора підходить як для квітників і клумб, так і для пристовбурних кіл дерев і доріжок в саду.

«КАТАЛОГ КОРЫ»



Кора: купити в інтернет магазині

Гарний доглянутий сад або палісадник - мрія кожного садівника, незалежно від його професійного стажу. Поліпшення зовнішнього вигляду посадки за допомогою підручних методів не складе труднощів, якщо ви чітко розумієте механізм даного процесу і знаєте смисл в матеріалах, необхідних для нього. Кора є найпопулярнішим і доступним матеріалом, за допомогою якого можна швидко і якісно провести мульчування, надавши при цьому ділянці вельми презентабельний зовнішній вигляд. До того ж, купити кору для саду зовсім не складно, а користь її досить вагома для кожної рослини.

Чому варто купити кору для мульчування, а не інший матеріал?

Вибираючи матеріал для даного процесу, слід враховувати особливості кожного з них. Кора для мульчування є ідеальним матеріалом, тому що вона:

  • надає площі свого застосування оригінальний зовнішній вигляд;
  • захищає рослини;
  • накопичує корисні речовини;
  • розкладається, перетворюючись на гумус;
  • не перешкоджає попаданню вологи та повітря.

Навіть дуже вибагливі домашні рослини відмінно мульчують з її допомогою. До того ж, вартість такого матеріалу значно нижче, ніж добрив подібного типу. Наприклад, купити кору для орхідей ви зможете за цілком доступною ціною на всій території України, а також - у таких великих містах, як Київ, Львів, Харків.

Як вибрати магазин, який реалізує матеріали для мульчування?

Природно, можна спробувати самостійно збирати матеріал для мульчування, але значно раціональніше купити кору, а також садовий інвентар в спеціалізованому магазині. Відгуки покупців, реальні фото результати застосування добрив, надійна доставка поштою або кур'єрською службою, можливість продажу оптом чи вроздріб є відмінними рисами інтернет магазину, на базі якого дійсно варто замовляти певний товар.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0