Саджанці гібіскусів деревовидних

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГІБІСКУСІВ ДЕРЕВОВИДНИХ»


Відгуки, Гібіскус деревовидний

Залишити відгук

Посадка гібіскуса деревовидного після покупки

Посадку і пересадку саджанців у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

На відкритому повітрі вирощується в основному гібіскус деревовидний сирійський (Hibiscus syriacus), також званий мальвою або алтея. Він може досягати 3 м у висоту.

Його листя листопадне, а витончені квітки цвітуть з липня по жовтень в пазухах листків. Крім того, квітки поодинокі або згруповані попарно, бузкові, білі, темно-рожеві з темно-червоним центром з білими тичинками і жовтими пильовиками.

Дуже стійкі до холоду. Цей вид переносить низькі температури до -20 ° C.

• Гібіскус деревовидний сирійський зростає і розвивається в освітленому, але тьмяному місці.

• Вимагає родючого грунту, багатого гумусом, добре дренованим, з лужною реакцією.

• При посадці в горщику ви повинні приготувати суміш з суглинку, торфу і листової землі, і краще розмістіть його перед вікном на північній або західній стороні.

• Посадкова яма повинна бути досить просторою.

• Щодо контейнерного вирощування, то рослина буде краще цвісти в відносно невеликому горщику.

• Ви можете зіткнутися з думкою, що гібіскус деревовидний садовий погано зимує. Але це не так. Він цілком витривалий в регіонах з теплими зимами. А якщо очікується морозний сезон, то вам слід укрити його агрорволокном, а коріння замульчувати садової корою.

Як замовити саджанці гібіскуса деревовидного поштою 

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

• Пропонуємо вам купити саджанці гібіскуса садового недорого

• Без передоплати

• Відправляємо замовлення післяплатою

• Доставка поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити гібіскус садовий в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі гібіскуса деревовидного, які ви можете купити в Україні, від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.