Саджанці гібіскусів деревовидних

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГІБІСКУСІВ ДЕРЕВОВИДНИХ»


Відгуки, Саджанці гібіскусів деревовидних

Залишити відгук

Опис саджанців гібіскусу деревоподібного

З двохсот сортів культури найпридатнішим для вирощування в наших широтах вважається садовий деревоподібний. Належить він до сімейства Мальвові. У природі легко можна зустріти екземпляри 5-метрового зросту, але в наших садах чагарники зазвичай не виростають більше ніж на 2 метри.

Саджанці гібіскусів деревоподібних ростуть повільно. Стовбур у рослин товстий, симподіального типу. Пагони у них прямі, листя темно-зелене і з'являється наприкінці весни. Саме листя довжиною до 10 см. Квіти дзвонові, бувають різних відтінків: жовті, рожеві, бузкові, червоні. Діаметр квіток до 12 см.

Які вибрати сорти саджанців гібіскусу деревоподібного

Купити саджанці гібіскусів деревоподібних ви можете найрізноманітніших сортів у нашому магазині:

Посадка саджанців гібіскусу деревоподібного

Кращий час купити саджанці гібіскусів деревоподібних та посадити – весна. Ґрунт має прогрітися хоча б до +15 градусів. Хоча рослина стійка до морозів, їй потрібен час для зміцнення кореневої системи.

Посадкова яма викопується вдвічі ширше за кореневу кулю. Дотримуйтесь дистанції від інших рослин та будівель в 1,5 метра. Дно покривають 15 см дренажу (щебінь, цегляний брухт). Вище шар такої самої товщини з піску, який кладуть із землі з компостом. Заздалегідь приготуйте основну суміш для ями – компост, чорнозем, пісок та торф у співвідношенні 3:2:2:1. Коріння саджанців гібіскусів деревоподібних поміщають у яму, добре розправивши, і присипають основною сумішшю. Коренева шийка трохи заглиблюється у землю. Після посадки рослину поливають 10 л відстояної води.

Вирощування саджанців гібіскусу деревоподібного, догляд

Звичайно, саджанці гібіскусів деревоподібних витривалі й добре пристосовані до нашого клімату, але є ряд правил щодо догляду за ними дотримуватися яких потрібно.

Саджанці гібіскусів деревоподібних поливати треба регулярно. Але між процедурами верхня частина ґрунту має підсохнути, сильне зрошення призведе до загнивання коріння. Коли немає сильних опадів, достатньо щотижневого поливу. У спеку зрошення проводиться через день. Після літнього поливу бажано злегка розпушити ґрунт, покращити доступ кисню до коріння.

Де посадити

Купивши саджанці гібіскусів деревоподібних, ви повинні заздалегідь підібрати захищене від вітрів місце з гарним освітленням. Ґрунт бажано використовувати супіщаний, з домішкою гумусу, нейтральний. Навколо молодих рослин рекомендують помістити шар мульчі із соснової кори. Це затримає вологу, не дасть проростати бур'янам, а в морози утеплить кореневу систему. Місце посадки повинно бути в помірно вологому ґрунті, але без застоювання води.

Скільки цвіте

Саджанці гібіскуса деревоподібного починають цвісти наприкінці липня. Цвітіння триває безперервно, аж до жовтня. Особливість саджанців гібіскусів деревоподібних - окремі квітки максимально красиві лише протягом декількох днів, але через велику кількість медоносів у листових пазухах рослина цвіте постійно і тішить око.

Чим підгодовувати

Підживлення рослини проводять у літній час. Регулярність – 1 раз на 2 тижні. Наприкінці серпня підживлення припиняють, щоб дати чагарнику час на підготовку до зимівлі. Основні підживлення потрібні на фосфорних компонентах – це зміцнює саджанці гібіскусів деревоподібних та покращує утворення бутонів. Останні підживлення повинні складатися з калійних речовин. Щовесни також проводять присипку посадкового кола сумішшю компосту і чорнозему.

Шкідники

Як правило, небезпечні комахи заражають культуру після контакту з ураженими квітками або через пересадку в заражений ґрунт. Від кожної з них застосовують відповідні засоби. Павутинний кліщ вимагає обробки мильними розчинами, білокрилка – «Карбофосом», щитівку відлякують «Актелліком», тлю «Анабазином».

Основна грибкова хвороба рослини – грибковий хлороз. Рослину обприскують хелатом заліза, а заражені квітки видаляють та спалюють.

Як обрізати

Перше обрізання проводиться після посадки. Звичайно, її проводять з небажанням, але вкорочення пагонів наполовину надалі послужить хорошим стимулом для швидкого зростання та утворення пишної крони.

Санітарна обрізка потрібна навесні. Підмерзлі, зламані та висохлі стебла підлягають видаленню. Рослини варто проріджувати, надмірно зарослі також, щоб повітря та сонячне світло потрапляли активніше на всі пагони.

При повному замерзанні наземної частини культури робиться радикальна обрізка - від коріння невдовзі з'являться нові пагони.

Формувальна обрізка - вкорочування стебел на третину. Робиться навесні чи восени.

Зимівля

Важливо не тільки купити саджанці гібіскусів деревоподібних та правильно висадити, але й підготувати їх до зими. Молоді рослини чутливі до морозів.

Коли температура впаде нижче 3 градусів морозу, простір біля коріння треба утеплити лапником і сухим листям. Можна накрити поверх агроволокном.

Дорослі рослини в безвітряні зими спокійно перенесуть і 20-градусні морози, але якщо немає природного утеплення снігом, їх варто підсапувати та утеплити лапником. Важливо швидко прибрати насип при потеплінні до весни, щоб не виникли процеси гниття навколо коріння.

Купити саджанці гібіскусу деревоподібного поштою

Інтернет магазин Флоріум пропонує купити саджанці гібіскусів деревоподібних за гарною ціною. До вашої уваги кілька популярних сортів, які ви можете купити оптом та в роздріб. Передплата не потрібна – використовуйте послугу накладений платіж. Працюємо ми як з Укрпоштою, так і з Новою поштою. Кожен саджанець перевірений та ретельно упакований. За кілька днів товар прибуде до будь-якої точки України.

Іноді в сезон посадок популярні сорти можуть бути відсутні на складі. Зв'яжіться з менеджером, щоб дізнатися терміни постачання. Також пишіть і телефонуйте нам, якщо не вдалося оформити замовлення на сайті або виникли будь-які питання.