Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Саженцы и корневища растений в Херсоне страница №13

-50%
Акант Mollis фото
1 шт в упаковке
код: 337149
130 98 грн. 261 95 грн.
Заканчивается
-45%
Трициртис Hirta фото
1 шт в упаковке
код: 337177
2
41 22 грн. 74 95 грн.
Заканчивается
-45%
Гелиопсис Asahi фото
1 шт в упаковке
код: 337252
1
82 47 грн. 149 95 грн.
Заканчивается
-45%
Вербена Lollipop фото
1 шт в упаковке
код: 337305
2
109 97 грн. 199 95 грн.
Заканчивается
-45%
Котовник Alba фото
1 шт в упаковке
код: 357013
85 22 грн. 154 95 грн.
Заканчивается
-55%
Лук Corrado фото
0,5 кг в упаковке
код: 602021
11
98 98 грн. 219 95 грн.
-80%
Лук Rosanna фото
0,5 кг в упаковке
код: 602025
5
150+ заказано на этой неделе
46 99 грн. 234 95 грн.
-80%
Лук Red Baron фото
0,5 кг в упаковке
код: 602028
16
200+ заказано на этой неделе
45 99 грн. 229 95 грн.
-45%
Лилия Double Love фото
1 шт в упаковке
код: 203823
2
50+ заказано на этой неделе
60 47 грн. 109 95 грн.
-45%
Лилия Fancy Dance фото
1 шт в упаковке
код: 203825
100+ заказано на этой неделе
38 47 грн. 69 95 грн.
Показать больше продуктов

Видео-инструкция посадки

Лучшие акции сезона

Отзывы, Саженцы и корневища растений в Херсоне

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 82 голоса
Івануц Вікторія,

Дуже вдячна вам за чудову роботу. Замовлення получила, все добре. Дякую за фрезії у подарунок. Буду і надалі замовляти у вас. Успіхів вам у роботі.

ответить на отзыв
Світлана,

Отримала замовлення дуже швидко. Дякую. Рослини упаковані дуже добре, з любов'ю. Всі живенькі добралися до моєї клумби. Мені подобається у вас все.

ответить на отзыв
Олена ,

Доброго дня! Замовляла лілії,дуже гарно упаковано,підписано. Посадили та будемо чекати цвітіння. Дуже вам велике дякую!

ответить на отзыв
Лилия,

покупала луковицы амарилиса,3 сорта.шикарные,крупные.уже через неделю расцветет один, еще пока со стрелками цветоносов по две! в луковице!!!!!!!!!спасибо

ответить на отзыв
Татьяна,

Получила посілку с анемонами и смородиной. Упаковка прекрасная, лучше, чем у всех, даже сравнения нет, растения в в отличной форме. Пользуюсь услагами єто прекрасной компании и всем рекомендую

ответить на отзыв
Інна,

Товари від них купую з задоволенням, правда я завжди хочу дуже багато і тому мені важко відмовитися від таких хороших рослин, які вони пропонують. З кожним роком стають уважнішими до клієнтів, цього року за мною закріпили працівника і вона допомагає мені з вибором

ответить на отзыв
Людмила ,

сегодня получила клубни георгин. сказать что удивлена, это ничего не сказать. ожидала пт одному маленькому клубеньку, а получила целое корневище. поставила пропащивать и буду любоваться красотой)))

ответить на отзыв
Любов,

Товари Флоріуму - ознака якості, принаймні для мене, бо пересвідчуюся в цьому впродовж уже 3 років, купуючи рослини і порівнюючи з рослинами інших продавців. Окрема вдячність колективу інтернет-магазину за доброчесність, індивідуальний підхід та уважне ставлення до кожного клієнта! Бажаю Флоріуму розвитку й успіхів на радість вдячним покупцям!

ответить на отзыв