Відгуки, Купити цибулини і бульби анемона в Одесі
Залишити відгукДякую Флоріум за гарні квіти і чудовий посадковий матеріал
відповісти на відгукПосадила цього року перший раз анемону Mouns Everest, і жодного разу не пожалкувала-вона прегарна, особливо у груповій посадці.
відповісти на відгукА ось і перша квіточка Анемона. Така ніжна.
відповісти на відгукВесенняя невеста, прекрасная анемона.
відповісти на відгукАнемоны - необычные и нежные цветы. Начинают цвести очень рано, и цветут почти месяц. Я влюбилась в эти цветочки)))
відповісти на відгукКрасуні-анемони! Скільки радості вони принесли своїм яскравим цвітінням! Дякую Флоріуму за таку різнобарвну красу!
відповісти на відгуксаджала взимку в горщик,зацвіла красунечка ,зійшло 10 із 10
відповісти на відгукАнемона (повітруля) ніжна та тендітна
відповісти на відгукОтличное качество и чудесные цветы
відповісти на відгукУ анемоны белой хорошо наростает куст, этот сорт я не выкапываю и не укрываю.
відповісти на відгук






Напишіть власний відгук про Купити цибулини і бульби анемона в Одесі