Насіння баклажанів

Насіння баклажанів - це сучасні сорти і гібриди з різноманітними плодами (не тільки фіолетовими, а й білими). Баклажан дуже цінна культура. На сході його називають «овочем довголіття». Любителям гострих закусок рекомендуємо плоди з гіркотою, а для любителів ніжних закусок підійдуть плоди в яких гіркота відсутня. Вирощувати баклажани можна як у відкритому ґрунті, так і в теплиці. Ділянка, де будуть рости рослини, повинна бути добре освітленою. Плоди призначені для консервування і переробки.

«КАТАЛОГ НАСІННЯ БАКЛАЖАНІВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Насіння баклажанів 🍆

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 10 голоса

В прошлом году Жизель уродил сорт! В этом посмотрим. Вообще в прошлом году впервые собрала урожай баклажан!

відповісти на відгук

Заказывала семена баклажанов. Заказ получила. Не знаю какие семена по качеству. Но скоро проверю.

відповісти на відгук

Вже багато років, при купівлі насіння овочів, покладаюся саме на Флоріум. Надійний продавець, високоякісне насіння. Баклажани виростають пречудові. Рекомендую всім.

відповісти на відгук

Обожню баклажани, тому жодного року не проходить, щоб я їх не сіяла. Замовляю на Флоріум. Все швидко і просто. Якісне насіння, доступні ціни. Отримала свою посилочку. Рекомендую цей магазинчик.

відповісти на відгук

Буду пробовать выращивать. Пока все, что брала на Флориум юа (наши культуры - не экзотику) - все родило хорошо. А вот баклажаны как-то лет 20 уже не растили. Думаю, все выйдет и с ними. Спасибо за подарки и за бесплатную доставку!

відповісти на відгук

Була впевнена в хорошому врожаї, бо замовляла не перший раз. Зараз знову зробила замовлення. Задоволена магазином.

відповісти на відгук

За порадою друзів знайшла і замовила тут насіння баклажанів. Дякую за хороше обслуговування та доступні ціни.

відповісти на відгук

Насіння баклажанів хороше. Замовляла Алмаз, Фабіна, Чорний красень. Виростила гарний врожай. Задоволена роботою Флоріум.

відповісти на відгук

Мені також цікаво про цей білий баклажан. Якщо він не стане темним, це буде новинкою серед баклажанів (я не знаю чому, але я віддаю перевагу назві «синенькі», ніж «баклажани»). І на що це буде схоже?

відповісти на відгук

Насіння баклажанів: посадка і догляд. Доставка насіння баклажана поштою

Solánum melongéna - це латинська назва такої широко поширеної овочевої культури, як баклажан. Цей овоч багатий органічними кислотами, клітковиною, пектинами, солями калію, міддю, залізом і багатьма іншими вітамінами і мікроелементами.Баклажан - рослина тепло-і вологолюбна. Якщо ви хочете зняти хороший урожай баклажан насіння необхідно правильно підготувати, для цього є різні способи. Ось один з них: спочатку насіння слід перевірити на схожість, знезаразити в міцному розчині марганцівки, промити і залишити в живильному розчині (склад буває різним, можна використовувати спеціальні добрива). Потім насіння злегка сприскують водою, кладуть на блюдце на пару діб, після чого воно повинно прорости.

Важливо вчасно посіяти баклажани, бажано протягом перших двох тижнів лютого, адже культура цього овоча довго сходить, і це не залежить від сорта баклажан. Крім того, треба враховувати, що від моменту сходів до цвітіння баклажана проходить приблизно три місяці. І звичайно, розсада баклажан теж вимагає до себе уважного ставлення.Важливий правильний вибір грунтової суміші і регулярний рясний полив. При нежаркій і нехолодній погоді врожай повинен бути відмінним.

Наш магазин надає вам можливість насіння овочів купити в інтернеті, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка насіння баклажан в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.