Мой любимый сорт, пурпурные цветы, обалденный запах. Просто сказочно вглядит, когда цветет. Не зря его так быстро раскупили. Флориум молодцы, поражают выбором растений.
відповісти на відгукБуддлея Royal Red (саджанці)
Купуючи у нас Ви нічим не ризикуєте.
Тільки у нашому магазині Ви легко зможете повернути гроші за неякісний товар. Всі рослини захищені нашою європейською гарантією якості.
Найнижча ціна та найкраща якість.
Ми єдиний магазин в Україні, який співпрацює з Голландськими «Королівськими постачальниками». Ви отримаєте сертифіковані рослини по кращій ціні, якої не знайде у інших місцях.
На даний момент цього продукту немає в наявності. 1 грудня - початок продажів Весняного сезону! Підпишіться на нашу розсилку, та першими дізнайтесь про надходження новинок та потрібних сортів!
Опис (Буддлея Royal Red)
Прекрасна буддлея Давида (Buddleja dav. 'Royal Red') - яскравий представник сімейства Ранникові. Являє собою листопадний чагарник воронкоподібної форми, бічні гілки якого широко розпростерті і трохи звисають вниз. Виростає до 2-3 м у висоту. Листя (10-20 см) ланцетово-яйцеподібні розташовуються супротивно, темно-зелені, знизу сірувато-оксамитові. Квітки пурпурно-червоні, з помаранчевою серединою, великі, зібрані в довгі суцвіття (30-50 см). Квіти мають дуже незвичайний запах, цвітуть у липні-жовтні. Росте на родючому, добре зволоженому грунті. Морозостійка рослина.
Купити Багаторічники буддлея Royal Red та оформити доставку поштою по всій території України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Донецьк, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Севастополь, Суми, Сімферополь, Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ, Чернігів, Луганськ, Хмельницький, Чернівці, Черкаси, Житомир, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Біла Церква, Луцьк, Ялта та інші міста України.
Особливості (Буддлея Royal Red)
Посадка (Буддлея Royal Red)
Посадка. Будлеї будуть добре рости на сонячних ділянках, захищених від холодних вітрів. Рослину садять навесні або восени в нейтральний грунт (перезволоження грунту не виносить). Відстань між рослинами - не менше 2м. Викопайте ямки глибиною 50-60см, посадіть рослину так, щоб коренева шийка була на рівні поверхні грунту. Полийте. Замульчуйте рослина. У міру просихання грунту поливайте рослини невеликими порціями.
Догляд. Рослина потребує підживлення. Навесні удобрюють мінеральними добривами з підвищеним вмістом азоту, в середині літа удобрюють фосфорно-калійним добривом. Будлеї потрібна щорічної обрізки. Обрізку проводять ранньою весною, пагони обрізають до 30 см. Завдяки цьому добре ростуть пагони, і рослина рясно цвіте. Взимку стебла будлеї можуть підмерзати досить сильно, але коренева система зимує добре і навесні стебла відростають знову досить швидко. На зиму бажано укривати торфом, яловим гіллям висотою до 20 см.
- Власний імпорт. Великий асортимент цибулинних рослин та багаторічників, які ми самі завозимо з Голландії.
- Безпека покупок. 100% гарантії на всі рослини. Повернемо гроші, якщо ви не задоволені покупкою.
- Більше 10 років на ринку
- Нам довірилися більше 200.000 клієнтів
- Гнучка система знижок
- Подарунок. Промокод в кожній посилці.
- Найнижчі ціни на ринку на більшість рослин.
- Відповідність всіх сортів. Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини.
- Належні умови зберігання, щоб ви отримали якісний товар.
- Система контролю якості зберігання та терміну придатності цибулин та саджанців в Голландії та України.
- Своя упаковка. Доставка без хвилювань.
Відгуки 5 (Буддлея Royal Red)
Додати відгукТакая будлея растет у моей сестры, она очень довольна моим подарком: двухметровый куст во время цветения весь покрыт красно-розовыми кистями цветом. Поистине царский цвет и потрясающее по красоте зрелище.
відповісти на відгукКакая прелесть, особенно на фото с бабочками! Я как-то поздно открыла для себя сие чудестное растение. Надеюсь оно еще появится в наличие.
відповісти на відгукРаньше не горела желанием заводить будлею у себя в саду, боялась, что она не морозостойкая. А теперь, почитав отзывы о ней здесь на Флориуме, сплю и вижу ее у себя в саду. А о красной будлее даже на слышала. В полном восторге от этого сорта!
відповісти на відгукНа моем участке произрастает уже два куста будлеи. Вот такую красную я приобрела прошлой весной - 2012 г. А фиолетовую прикупила еще в 2011. Обе заказывала во Флориуме. Сиреневая все лето 2011 года росла на школьном участке, там и зимовала. Весной пересадила на постоянное место, произвела обрезку подмерзших веточек. В это же время получила посылочку из Флориума. Красная будлея пришла в контейнере с отличными листачками. Рискнула ее посадить не на школьный участок, а на постоянное место. Правда прикрыла - затенила- ведром без дна. Не поверила своим глазам, когда оба кустиа начали развиваться одинаково. Очень здорово они смотрятся среди кустовых роз - я посадила их перед розами Девида Остина. Здорово!! Оттеняют желто-оранжевые цветы роз, их сиренево-малиновые кисти ниспадают между розовых гроздей. Думала заказать еще один куст, но участок мой не безразмерный, к сожалению.
відповісти на відгук- Доставка через «Нова пошта» та «Укрпошта». Відправляємо вчасно.
- Оплата готівкою після огляду посилки при отриманні або онлайн.
- Підтримка та консультації щодня з 8 до 18.
- Надійна професійна упаковка всіх рослин
Додати відгук