Саджанці анемони дібровної

Анемона Nemorosa фото
код: 334022
3 шт в упаковці
3
29 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Анемона дібровна

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Рослина анемони виглядає здоровою і пишною. Контакт з менеджером з відділу Обслуговування клієнтів давався легко. Посилка була на наше прохання, відкладена, на тиждень. Що сказати - такі цибулини бачу вперше. Вони щільні і без запаху цвілі. Прямо з грядки. Дякую вам всім за радість, яку я відчула.

відповісти на відгук

Купити саджанці і кореневища анемони дібровної в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саджанці анемон дібровних

Опис

Кількість квітів і форм цієї квітки величезна. Анемони - рослини із сімейства Лютикових. Сьогодні відомо 120 видів, які ростуть в Північній півкулі повсюдно. Їх класифікують за часом цвітіння і типам кореневищ.

Анемона дібровна або лісова (Anemone nemorosa) - рослина з довгими кореневищами і простими квітами. Цвіте рано і є ефемероїдом. У природі росте в центральній і південній Європі. Її повзучі кореневища, мають тенденцію поширюватися на великі площі і вглиб, поки не утворюють великі колонії порослі.

тонкі вертикальні стебла покриті ажурними листками. Листя пальмоподібне, розділене на 3-5 ланцетних листочків, як правило, з лопатевим або зубчастим краєм.

Починаючи з березня і до кінця травня, ця трав'яниста рослина утворює довгі прямі стебла, на яких формуються бутони. Квіти великі поодинокі, чашоподібні, чисто білі, з невеликою кількістю фіолетового кольору на нижній стороні пелюстки.

У напіврозпуску квіти схожі на великі дзвіночки, а коли вони повністю розкриті - мають форму зірки. Вони починають цвісти до того, як листя повністю розвивається з коренів.

Посадка анемони після покупки

Анемони висаджуються в два періоди: навесні і восени, в період, коли вони знаходяться в спокої.

  • Рослина не любить жарких і сухих місць, тому висаджуйте її в напівтінистому місці або навіть в повній тіні.
  • Зверніть увагу, що анемони не бояться холоду і можуть протистояти холодним періодам, протягом яких рослини втрачають своє листя і вступають в вегетативний спокій. Іноді рослини «сплять» навіть влітку, якщо температура висока.
  • Грунти підійдуть багаті гумусом, легкі і злегка вологі, але не надто болотисті.

Як саджанці анемони дібровної замовити поштою

У будь-який, навіть найвіддаленіший куточок країни, де є поштове відділення, саджанці анемони доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цибулина не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності його на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці анемони можуть бути розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин.

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці анемони в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Весь посадковий матеріал від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM.UA).

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи.

Щоб прикрасити незвичайними квітами анемонами свій сад варто тільки оформити замовлення.