Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Саджанці яблуні

Саджанці яблуні - це високоякісний посадковий матеріал. Яблуня найпопулярніша і поширена плодова культура. Велике поширення яблуні пов'язано з її великим сортовим складом, високою врожайністю, здатністю давати плоди різних термінів дозрівання (літні, осінні і зимові сорти), довговічністю дерев. Яблука мають високі смакові, дієтичні та естетичні якості. Регулярне вживання яблук в свіжому вигляді зміцнює організм, підвищує імунітет.

 

Яблуня Віста Белла фото
Арт: 428017
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 17 шт.
Ціна Ціна за упаковку
119 95 грн.
Яблуня Флоріна фото
Арт: 428007
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 1 шт.
Ціна Ціна за упаковку
119 95 грн.
Яблуня Фуджі Кіку фото
Арт: 428009
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 12 шт.
Ціна Ціна за упаковку
119 95 грн.
Яблуня Голден Делішес Рейндерс фото
Арт: 428010
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 13 шт.
Ціна Ціна за упаковку
119 95 грн.
Яблуня Мутсу фото
Арт: 428013
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
99 95 грн.
Детальніше

Яблуня: особливості вирощування. Купити саджанці яблуні

Найбільш невибагливим плодовим деревом в нашій країні вважається яблуня. Купити саджанці яблунь сьогодні можна в багатьох магазинах або садових центрах, але потрібно враховувати, що не всі сорти яблунь можуть однаково плодоносити на різних грунтах. Якщо ґрунт сухий, то плоди можуть бути дрібними або заразитися хворобами. А ось на вологому грунті саджанці яблунь варто висаджувати на вегетативних підщепах (карликових і напівкарликових).

Ми займаємося продажем різних сортів (білий налив, мелба, оттава) цих чудових плодових дерев оптом і в роздріб в Києві.

Саджанці яблуні потрібно вибирати виходячи з власних смакових уподобань. Також варто звертати увагу на час їх дозрівання, це можуть бути саджанці ранніх сортів яблунь або пізніх. У середньому вони плодоносять 4 - 5 років, а живуть 20-25 років. Після висадки їх потрібно рясно полити. Також необхідно дереву проводити правильний догляд і обрізку яблунь. Плодові дерева потребують своєчасної обрізки пошкоджених або зайвих гілок. Це допоможе підвищити плодючість дерева, і Ви зможете надати йому правильну форму.

Для того щоб не допустити хвороби яблунь потрібно своєчасно проводити їх профілактику, удобрювати грунт, проводити помірний полив, обробляти дерево спеціальними препаратами і тоді яблуні нічого не загрожує.

Купити саджанці яблуні ви можете в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлено також багато інших сортів. І якщо Вам важко зробити свій вибір, тоді наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Ми пропонуємо купити саджанці плодових в Києві за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Відгуки, Саджанці яблуні

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :