Саджанці яблуні

Яблуні - фаворити в наших плодових садах. Палітра сортів дозволяє задовольнити потреби найвимогливіших споживачів: солодкі або кислі яблука, тверді або тендітні, літні або зимові. Одним словом - кожен знайде щось для себе. Дерево, яке зазвичай цвіте рожево-білими квітами, виробляє смачні, ароматні фрукти. Період дозрівання досить розтягнутий - з липня по жовтень. Для того, щоб отримати найсмачніші яблучка, посадіть дерево на повному сонці. Пропонуємо вам купити недорого нові і старі сорти з кращих розплідників. І гарантуємо, що ви отримаєте якісні саджанці.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ЯБЛУНЬ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Саджанці яблуні

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

яблука узяли мій найулюбленіший сорт - Айдаред. усі три сажанці прижилися добре, та вже на другий рік дали достатньо добрий врожай, враховуючи їх розмір. Внуки узахваті - вони один у п'ять рочків, інший у сім допомагали моєму чоловіку, їх дідусю, саджати яблоні, теперь подорослішали и самі бачать, як підросли дерева, та як на них з'являється перший врожай.

відповісти на відгук

Яблуня: особливості вирощування. Купити саджанці яблуні

Найбільш невибагливим плодовим деревом в нашій країні вважається яблуня. Купити саджанці яблунь сьогодні можна в багатьох магазинах або садових центрах, але потрібно враховувати, що не всі сорти яблунь можуть однаково плодоносити на різних грунтах. Якщо ґрунт сухий, то плоди можуть бути дрібними або заразитися хворобами. А ось на вологому грунті саджанці яблунь варто висаджувати на вегетативних підщепах (карликових і напівкарликових).

Ми займаємося продажем різних сортів (білий налив, мелба, оттава) цих чудових плодових дерев оптом і в роздріб в Києві.

Саджанці яблуні потрібно вибирати виходячи з власних смакових уподобань. Також варто звертати увагу на час їх дозрівання, це можуть бути саджанці ранніх сортів яблунь або пізніх. У середньому вони плодоносять 4 - 5 років, а живуть 20-25 років. Після висадки їх потрібно рясно полити. Також необхідно дереву проводити правильний догляд і обрізку яблунь. Плодові дерева потребують своєчасної обрізки пошкоджених або зайвих гілок. Це допоможе підвищити плодючість дерева, і Ви зможете надати йому правильну форму.

Для того щоб не допустити хвороби яблунь потрібно своєчасно проводити їх профілактику, удобрювати грунт, проводити помірний полив, обробляти дерево спеціальними препаратами і тоді яблуні нічого не загрожує.

Купити саджанці яблуні ви можете в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлено також багато інших сортів. І якщо Вам важко зробити свій вибір, тоді наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Ми пропонуємо купити саджанці плодових в Києві за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.