Цибулини бессери

Казкові квіткові дзвіночки, що нагадують фуксії з їх довгими висячими тичинками, притягують погляди оточуючих. Бессера - теплолюбна цибулинна рослина, яка з успіхом вирощується в наших широтах. Філігранне стебло висотою 50-60 см. З липня по вересень увінчується декоративними звисаючими квітами. На внутрішній стороні червоних пелюсток знаходяться дві тонкі білі лінії. Тичинки червоні з зеленими і зелено-блакитними пильовиками. Цибулини не витривалі і повинні зберігатися в теплому приміщенні. Ми пропонуємо купити недорого високоякісний посадковий матеріал прямо з голландських розплідників. Ознайомтеся з нашим асортиментом і вибирайте краще..

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН БЕССЕР»


Бессера Еlegans фото
код: 207101
5 шт в упаковці
44 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Бессера

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Бессера – екзот! Одного разу гортаючи журнал, натрапила на неї. Відразу загорілася бажанням купити цибулини. Знайшла їх у тут. Спасибі, вам за радість, яку ви приносите людям!

відповісти на відгук

Я кілька років купую в магазині Флоріум. Як правило, беру цибулини, хоча навесні мені також доводилося купувати кореневища багаторічних рослин. Завжди все в порядку. Здоровий посадковий матеріал. Посилка завжди добре упакована, а час доставки помірно швидке. Як бонус до замовлення замовила цибулини екзотичної Бессер. Я задоволена квітами!

відповісти на відгук

Бессера - цибулини за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.