Доступні касети для розсади

Касети для розсади - це пластикові ємності з осередками для вирощування розсади. Вирощувати розсаду в касетах легко і просто. Переваги: скорочується витрата насіння, рослини не потребують пікіровки, так як кожна рослина росте в окремій клітинці, розсада не схильна до захворювань, її зручно транспортувати без пошкодження. А багаторазове використання касет економить матеріальні витрати, в зв'язку з цим собівартість продукції знижується.

«КАТАЛОГ КАССЕТ ДЛЯ РОЗСАДИ»


Касети для розсади фото
код: 801001
1 штука в упаковці
22 46 грн. 24 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Касети для розсади

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

В кассеты для рассады очень удобно черенковать хризантему. Корни быстро оплетают всю емкость ячейки. Места много не занимают как стаканчики или горшки, это особо актуально в конце зимы, когда световой день небольшой и приходится досвечивать самостоятельно.

відповісти на відгук

Касети для розсади. Купити в інтернет магазині Флоріум поштою в Україні та Києві. 

Сьогодні в садівництві висадка розсади в певні ємності невеликих розмірів є дуже практичним і швидким способом. У нашому інтернет-магазині представлена велика кількість касет для розсади, які відрізняються і за матеріалом виготовлення і за розмірами. Чим же так гарні дані касети? По-перше, такий товар дозволяє виростити міцну і здорову рослину з правильно сформованою кореневою системою. По-друге, будь-яка розсада при висадці у відкритий грунт має можливість ізольовано рости, що оберігає її від усіляких захворювань. По-третє, зручність в транспортуванні і багаторазове використання пластикових касет.  

Купити касети для розсади недорого можна в нашому інтернет-магазині «Флоріум». Всього за кілька хвилин можна вибрати з наявного асортименту садового інвентарю, підходящі касети і оформити замовлення. Оплатити можна будь-яким зручним для вас способом і доставка здійснюється в будь-який куточок України поштою або кур'єрською доставкою. Касети для розсади пластикові дуже практичні в експлуатації. Вони представлені в різних розмірах (різну кількість осередків і висота ємностей). Завдяки тому, що дані касети зроблені з пластика, в них можна вирощувати різні культури - квіткові або овочеві, неодноразово і в необмеженій кількості без пікіровки. А міцний піддон на дні касети дозволяє переміщати його в будь-який зручний місце і навіть транспортувати на великі відстані. Торф'яні касети для розсади на відміну від пластикових екологічно чисті і при висаджуванні рослини у відкритий грунт, касети даного виду висаджуються з усім вмістом. Вони забезпечують захист від захворювань і компактне розміщення на площі.  

Купити касети для розсади (торф'яні або пластикові) в Києві швидко і недорого оптом можна, навіть не відходячи від комп'ютера на сайті нашого онлайн-магазина "Флоріум" з поштовою доставкою.

Садовий інвентар інтернет магазину Флоріум дозволяє купити квіти багаторічники, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка Касети для розсади по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.)