Саджанці ожини ремонтантної

Відгуки, Ожина ремонтантна

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 5 голоса

Все прижились и все дали урожай на второй год. Покупали 3 саженца. пока всем довольны. Третий год будет, как растут.

відповісти на відгук

У меня на огороде добротный чернозем и как результат - ежевика родит просто невероятно много каждый год. Думала докупать саженцы, но вижу, что урожайность и так высокая, а потому лучше что-то из других ягод прикуплю себе на виноградник) Кто любит вкусные сладкие крупные ягоды ежевики - рекомендую брать именно ремонантную)

відповісти на відгук

Саженцы стали доступнее обычного. Спасибо! У вас лучший сайт, особенно в период распродаж цены реально ниже не найти!

відповісти на відгук

Высокая урожайность у ремонтантной. Растет хорошо, не капризная. И что важно - не болеет не тлей, не желтыми литками.

відповісти на відгук

Ремонтантна ожина може рости навіть на малородючих, легких ґрунтах, але не любить рослин коренів. Сильне зростання, рясні врожаї і особливо великі, смачні плоди ви отримаєте при посадці ожини на родючих і гумусних грунтах.

відповісти на відгук

Опис ожини ремонтантної

Ожина ремонтантна продовжує набирати популярності серед садівників, її сорти стають все смачнішими та не менш корисними. Гібриди та ремонтантна ожина з'явилися близько 10 років тому, це дозволило збирати врожай двічі за сезон. Серед асортименту саджанців безліч морозостійких сортів, наприклад Black Magic або Black Jam, Ouachita, всі вони легко вирощуються і не вимагають особливого догляду. Ваше завдання лише встигати збирати врожай та насолоджуватися смачною та корисною ягодою, яка застосовується для профілактики багатьох хвороб.

Які купити саджанці ожини ремонтантної, види та сорти

Збір врожаю ремонтантної ожини починається з початком літа або наприкінці травня, а другий захід відбувається у серпні/вересні. Цвіте кущ великими ароматними квітами. Одна ягода важить близько 10 г. Примітно, що спочатку ягода достигає на торішніх пагонах, а потім на нових. Висота чагарників не більше 2 метрів, це полегшує збирання врожаю та догляд за рослиною.

Як посадити ожину ремонтантну

Купити ремонтантну ожину необхідно всім, хто мріє про високий урожай культури. Посадку потрібно здійснювати навесні, коли минула загроза повторних заморозків або восени у вересні.

Вибирайте сонячне місце з невеликим затемненням не більше трьох годин на день. Ґрунт не повинен бути кислим, максимум ледь кислий. Він повинен бути добре дренованим і родючим. Якщо ґрунт збіднений, удобрюйте його перед посадкою мінеральними добривами. Підійде суперфосфат та сульфату калію, можна використовувати органіку. Навесні рослина воліє гній і перегній, а після цвітіння калійні добрива.

Ремонтантну ожину висаджують грядками, дотримуючись дистанції між кущами в півметра. Глибина посадкової ями – близько 500 см, ширина – орієнтуйтесь на кореневу систему. Ростова брунька має бути опущена в землю не більше ніж на 30 мм. Добре заповнюйте посадкову яму землею, щоб не залишалося просвітів між корінням. Кущі потрібно відразу полити та можна замульчувати.

Іноді садівники жертвують одним жнивом на користь ряснішого наступного. Південні регіони можуть не жертвувати жодним, там ягоди чудово дозрівають двічі.

Догляд за ожиною ремонтантною

Регулярність поливу – необхідна умова. Субстрат не повинен пересихати, попри те, що коріння ремонтантної ожини сягає глибше, ніж малини. Підтримуйте ґрунт у вологому стані, але також важливо не перезволожувати його.

Варто відзначити, що однорічні пагони ніжні та м'які, нерідко тягнуться надто до землі в період урожаю, тому їх можна підв'язати, головне обережно, кущ колючий, використовуйте рукавички. Але існують не тернисті сорти. Ягоду складно відокремити від квітколожа і воно дозволяє їй довше зберігатися.

Шар мульчі може бути з перегною, тирси, торфу, соломи, свіжоскошеної трави. Все це допомагає утримувати вологу в області коріння та виключає необхідність прополювання.

Рослина не вимагає суворої підготовки до зими. Достатньо зрізати пагони, щоб мінімізувати ризик вимерзання надземної частини. Однорічні пагони можна також зрізати у листопаді, а коріння рослини укрити мульчею або агроволокном. При такому обрізанні ягоди можна очікувати в серпні та восени.

Якщо ж ви хочете отримувати врожай двічі на рік і клімат дозволяє, достатньо пригнути однорічні пагони до землі та вкрити надійніше, наприклад, спандексом, лутрасилом. У такому разі очікуйте ягід вже наприкінці весни, на початку літа.

Обрізка залишає кущ мініатюрним, ремонтантна ожина не охоплює широкі території на ділянці, що властиво культурі, як і малині. Іноді кущ пересаджують у велику місткість та виносять на зимовий період у теплицю.

Рослина може піддатися грибку, комахам та інфекційним захворюванням. Своєчасно проводьте профілактику хвороб та видаляйте пошкоджені частини рослини, щоб уникнути поширення захворювання. Для профілактики навесні використовують розчин бордоської суміші. Процедуру обприскування проводять до набухання бруньок.

Купити ожину ремонтантну поштою

У розпліднику Флоріум купіть ожину ремонтантну того сорту, який вам припаде до душі. У нас вигідні ціни та швидка доставка. Замовлення ви можете зробити без передплати, скориставшись накладеним платежем. Доставляємо саджанці Укрпоштою та Новою Поштою у надійній упаковці.

Якщо товар розпродано

У міру просування сезону посадковий матеріал швидко розкуповують. Якщо товару немає, зв'яжіться з нашими менеджерами, та уточніть найближчу дату його появи на складі. Якщо вам не вдається оформити замовлення або потрібна вичерпна інформація — зв'яжіться з нашим менеджером та отримайте консультацію телефоном або в онлайн-чаті.