Відгуки, Купити цибулини фрезії в Черкасах
Залишити відгук
Замовляла фрезії минулого року, цибулини прийшли великі і здорові
Зацвіли майже всі, аромат на всю клумбу
Зійшми всі зацвіли вже 6 3рожевих і 3червоних запах неперевершений
відповісти на відгукПокупала фрезии весной (микс). В первый год зацвели. Аромат прекрасный, нежный, сравнить не с чем. До холодов нужно обязательно выкапывать, не переносят мороза. После формирования "колоска" обязательно нужно подвязать. Стебель не выдерживает такой красоты. Бутонов много, цветут долго. Луковички хранятся как и гладиолусы.
відповісти на відгукЦього року вирішила спробувати виростити фрезії в горщиках на заскленому балконі. Проросли абсолютно всі. Насолоджуюсь неймовірним ароматом!
відповісти на відгукДякую, прийшла посилочка бистро і все гарно запаковано!
відповісти на відгукУ моєї доброї знайомої щовесни фрезії цвітуть на балконі. А я все ніяк не наважуся придбати в інтернеті таку красу. Напевно буду чекати весну і, дивлячись на ціну, не втримаюся, куплю собі просто МІКС.
відповісти на відгук






Напишіть власний відгук про Купити цибулини фрезії в Черкасах