Саджанці гравілатів махрових

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГРАВІЛАТІВ МАХРОВИХ»


Відгуки, Гравілати махрові

Залишити відгук

Гравілат махровий - саджанці за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.

Гравілати (Geum) включають близько 70 видів багаторічних трав'янистих рослин. У природному стані вони зустрічаються в обох півкулях нашої планети, найчастіше в помірних та холодних кліматичних зонах. Серед численних видів вирощуються махрові гравілати.

Вид гравілату махрового та популярні сорти

Не пропустіть можливість купити гравілати махрові, тому що ви отримаєте шикарні прямі пагони заввишки 15-45 см, які густо вкриті волосками. Листя нечітко перисте, нижнє - зібране в розетку. Квітки діаметром близько 3 см зібрані по 3-4 на верхівках пагонів. Пелюстки крони від помаранчевого до цегляно-червоного. Гравілати махрові — це багаторічні рослини, які цвітуть з червня по серпень.

Купити гравілати махрові можна у кількох максимально популярних різновидах:

  • Mai Tai — з помаранчевими квітками, виростають до висоти 45 см;
  • Cosmopolitan — з рожевими / червоними квітками, виростають до висоти 15 см.

Все частіше можна придбати гібриди, що відрізняються великими квітами від жовтих до темно-червоних.

Посадка гравілатів махрових після покупки

Махрові гравілати найчастіше розмножуються посівом насіння навесні при температурі 20-25 градусів за Цельсієм у вологий, але не пророслий субстрат. Їх також можна вирощувати вегетативно:

  • шляхом поділу рослин (у квітні-травні);
  • живцями, відірваними від частини стебла, а також саджанцями (у серпні-вересні).

Якщо ви вирішите купити гравілати махрові у вигляді готових саджанців, то отримаєте багаторічну морозостійку рослину, яку з успіхом можна вирощувати в ґрунті в наших кліматичних умовах. Догляд не є проблематичним, тому що квітка витривала і не вимагає спеціальних процедур для зростання та розвитку.

Де і як посадити гравілати махрові?

Місце вирощування має бути сонячним або трохи напівтінистим. Цей багаторічник добре цвістиме, якщо забезпечити його родючим, проникним і злегка вологим ґрунтом з pH 5,5-6. Рослина успішно впорається і в середній садовій землі. Щоб ґрунт краще зберігав вологу, ви можете використовувати глину.

Як субстрат можна застосувати торф'яний ґрунт з невеликим вмістом глини (15-30%). Рослини через 3-5 тижнів після проростання можна садити поодинці в горщики діаметром 12-13 см або по два-три саджанці в місткості діаметром понад 15 см.

Після посадки готових саджанців махрових гравілатів в горщики доцільно підтримувати температуру на рівні 12-18 °C. До субстрату варто додати багатокомпонентне добриво із повільним вивільненням поживних речовин у дозі 1,5-3 кг/м3.

Гравілати махрові підходять для посадки в альпінаріях або на традиційних клумбах. Їх також можна вирощувати для зрізання квітки. Успішно поєднуються з іншими садовими культурами. Найбільш ефектно виглядають у групових посадках по 5-6 рослин. Однак майте на увазі, що це велика культура, здатна домінувати над іншими, що зростають поблизу.

Вирощування гравілатів махрових, основний догляд

Якщо вирішите купити гравілат махровий, то повинні знати, що вони розростаються досить швидко, призводячи до великого ущільнення рослини та ослаблення цвітіння, тому раз на кілька років варто освіжити кущ і розділити його наприкінці літа на молоді саджанці. У спекотні дні не забувайте про полив. Видалення суцвіть, що розпустилися, як і в інших багаторічників, стимулює рослину до більш інтенсивного цвітіння.

Чим годувати гравілат махровий?

Весняний догляд полягатиме в підживленні багаторічників багатокомпонентним мінеральним добривом. Вміст азоту в живильному середовищі для підживлення молодих саджанців після утворення листя має становити 50 ppm N, а після посадки в горщики - 100-150 ppm N.

Зимівля

Махровий гравілат - морозостійкі рослини, які не вимагають укриття на зиму. Культура для цвітіння не вимагає періоду охолодження, проте при затримці росту та розвитку, починаючи з осені, її можна піддати цій процедурі протягом 10 тижнів при температурі 3-5 ° C - тоді рослина утворює більше квітів, ніж неохолоджені екземпляри.

Купити гравілат махровий поштою

Скористайтеся послугами нашого сайту, на якому купити махрові гравілати можна на найвигідніших умовах:

  • дешево придбати саджанці та цибулини з Голландії;
  • оформити замовлення без передоплати;
  • у короткий термін отримати посилку Новою Поштою та Укрпоштою.

Пам'ятайте, що посадковий матеріал нашого інтернет магазину можна придбати лише за наявності на складі. В процесі просування сезону цибулини та саджанці можуть бути розпродані. Обов'язково уточнюйте інформацію щодо наявності посадкового матеріалу у нашого менеджера, який також допоможе вам з оформленням замовлення, щоб максимально комфортно купити махрові гравілати та інші рослини.