Саджанці морозників смердючих

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ МОРОЗНИКІВ СМЕРДЮЧИХ»


Морозник Foetidus фото
код: 333011
1 шт в упаковці
5
79 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Морозники смердючі

Залишити відгук

Купити саджанці морозника смердючого в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саджанці морозників смердючихОблаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо вам купити морозник смердючий і саджанці багаторічників поштою, які доповнять полісадник, паркову зону і сад. Добре поєднуються з іншими осінньоквітучими рослинами.

Опис

Морозник смердючий досить великий вид роду морозників. Являє собою багаторічну трав'янисту вічнозелену рослину. Характеризується неприємним запахом квітів і листя. Звідси і назва - смердючий морозник. У природному середовищі ви можете його в рідкісних гірських лісах, особливо в Альпах. Він виростає до 60 см у висоту. На стеблах, несучих квітів, листя світло-зелені, більш м'які і широкі. Смердючий морозник (Miss Jekyll та ін) цвіте між зимою і весною зеленими кольорами. Іноді квіти мають червонуватий край.

Зверніть увагу, що морозник смердючий не використовується в медицині!

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Продаж здійснюється нашим інтернет-магазином. Деякі сорти ми підрощуємо в розпліднику, рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

Посадка морозника після покупки

Посадку і пересадку саджанців і кореневищ у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

  • З усіх видів морозників морозник смердючий найкраще протистоїть жаркій погоді.
  • Спокійно може виростати в умовах півтіні або навіть повної тіні.
  • Однак віддає перевагу добре дренованому грунту, багатий гумусом.
  • Підготуйте яму, яка в два рази більше обсягу саджанця, тобто шириною і глибиною 20-25 см.
  • Звільніть коріння, які можуть заплутатися в землі.
  • Посадіть рослину на рівні землі, заповніть отвір, злегка примніть грунт навколо саджанця і полийте водою.

Як замовити саджанці морозника смердючого поштою

У будь-який, навіть найвіддаленіший куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці морозника смердючого (Морозники чорні, Морозники східні) в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.