Саджанці гортензії виткої

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГОРТЕНЗІЙ ВИТКИХ»


Гортензія Anomala Petiolaris фото
код: 506067
1 шт в упаковці
1
119 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Гортензія витка

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Так и не дождалась, чтобы купить себе саженец, выбрала другие сорта. А так классный сорт - свекрови брала в 2018 - она очень довольна

відповісти на відгук

Не обычный вид. Брала в прошлом году осенью. Уже начинает заплетаться. К качеству саженцев замечаний нет, прижилось все быстро и хорошо. Надеюсь, скоро уже зацветёт

відповісти на відгук

Так и не дождалась наличия, а жаль, хотела новенькую. Ну ничего - купила тоже хороший сорт. Спасибо!

відповісти на відгук

И я хочу. Думала купить, но не было в наличии - купила другие сорта - Флориум, когда будет!???

відповісти на відгук

Купити саджанці плетистих гортензій

У нашому розпліднику можна купити найбільш граціозну з виду гортензієвих - це гортензія плетиста. Цей кучерявий кущ дуже невибагливий, а цвіте пишним цвітом піднімаючись з кожним роком все вище. Листя насиченого кольору, округлої форми, на тонких подовжених ніжках. Квітучий кущ дуже ароматний і радує довгим цвітінням.

Купити плетисту гортензію необхідно кожному, хто хоче, щоб на його ділянці вилася приголомшливої ​​краси рослина. Ця ліана з великими квітками, що зустрічається нечасто, з огляду на, що вона може добре цвісти в півтіні. Повноцінно цвіте на початку літа білими, зонтоподібними суцвіттями. Восени листя жовтіє, але виглядає не менш чудово. Саджанці гортензії виткої

Посадка плетистих гортензій

Висота дорослої рослини може досягати 20 метрів. Щоб посадити цю оригінальну ліану, для початку знайдіть відповідне місце. Гортензія плетиста вітростійка і невибаглива до загазованості повітря, тому її можна садити біля доріг. Також добре переносить зиму. Нею добре озеленювати стіни, огорожі, балкони, альтанки або арки. Також рослина може красиво обвивати стовбури дерев або колон з пористою поверхнею.

Вологість ґрунту повинна бути досить високою і при посадці й взагалі. Супіщані ґрунти, які погано тримають вологу можна розбавити глиною. Гортензія плетиста дістається з контейнера та акуратно сідає в родючий, не важкий ґрунт з хорошим доступом повітря до кореневої системи. Необхідно заглибити саджанець в ґрунт на 10 см, засипавши землею, ущільнити навколо стебла землю, після зробити лунку для поливу. Землю навколо необхідно замульчувати.

Щоб суцвіття були першокласними, не варто забувати про хорошу, регулярну підгодівлю. Особливо в період цвітіння. У нас ви можете купити слушні добрива для гортензії плетистої.

Плетиста гортензія в ландшафтному дизайні

Оформляти ландшафтний дизайн з сімейством гортензієвих суцільне задоволення. Адже в'юнкий пишно квітучий кущ може стати чудовим домінантним акцентом на будь-якій ділянці. Два основні кольори нашого кучерявого куща - білий і зелений і вони легко комбінуються з будь-якими іншими квітами на ділянці та не створюють візуального хаосу.

Гортензія плетиста може стати також відмінним фоном для акцентування уваги на інших величних кольорах: на жоржинах, трояндах, флоксах, гладіолуса і т. д.

Для гармонійного поєднання кольорів в ландшафтному дизайні рекомендується вибирати до трьох кольорів і використовувати в оформленні виключно їх.

Де купити саджанці плетистої гортензії

Наш інтернет магазин дає можливість зручно купити гортензію плетисту в Україні. Ми уважно перевіряємо кожен саджанець перед відправленням і ретельно пакуємо рослини для пересилки. (Гортензії дуболиста, Гортензії деревоподібна).(Гортензія дуболиста, Гортензії древоподібні)

Ви можете вибирати рослини спираючись на відгуки, а також підібрати для себе слушний варіант серед широкого асортименту виду.