Саджанці іриса болотного

Відгуки, Ірис болотний

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Красива рослина з яскравими квітками. Я купила і посадила ірис болотний уздовж водойми. Однак потрібно додати в грунт торф, що підвищить його здатність утримувати воду.

відповісти на відгук

Купити саджанці ірису болотного в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саджанці ірисів болотнихОблаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо купити вам найкрасивіші іриси болотні та саджанці багаторічників поштою, які доповнять полісадник, паркову зону і сад. Добре поєднуються з іншими багаторічниками.

Опис

Ірис болотний (Iris Pseudacorus) - багаторічна трав'яниста рослина для водойм. Належить до сімейства Iridaceae і виростає в Європі, Західній Азії і Сполучених Штатах. Інші назви: півники болотні, аіровидний, жовтий, водяний.

Ця рослина з розгалуженим кореневищем, з довгими корінням, які міцно закріплюються на мулистому дні. Листя мечоподібні зелені або сіруваті, гострі і висотою до 1 м. У травні квітучі стебла покриваються квітами. Фоли канарково-жовті з невеликим темним малюнком біля основи. Висота рослини над рівнем води складає 80-100 см. Цвіте з травня по липень.

Восени ірис закладає нові дрібні листя і стебла, які будуть розвиватися наступної весни. Завдяки потужній кореневій системі для очищення водойм, а також для створення декоративного ставка. Це дуже корисна рослина, яка використовується для зменшення мікроорганізмів у воді, утворення водоростей. Крім того, вона також дуже естетична.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Деякі сорти ми підрощуємо в розпліднику, рослини оптимально адаптовані до нашого клімату.

Купити саджанці ірису болотного можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Посадка саджанців після покупки

Посадку і пересадку ірисів у відкритий грунт здійснюйте навесні і в кінці літа.

  • Вони вимагають, перш за все, постійно вологого субстрату, родючого, багатого перегноєм і переважно злегка кислого.
  • Можуть рости в заболоченому місці, в зоні ставка (там вони можуть бути висаджені на глибину до 40 см).
  • При посадці в контейнер для водних рослин використовуйте ємність не менше 18 см в діаметрі.
  • Цвітуть на сонці рясніше, але можуть рости в і півтіні.
  • Вони дуже витривалі.

Поливайте деякий час після посадки, особливо влітку, до кінця цвітіння. Рослини не можна поливати після цвітіння, так як це період спокою!

Як замовити саджанці ірису болотного поштою

У будь-який, навіть найвіддаленіший куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Ми поставляємо високоякісні саджанці ірисів з відкритою кореневою системою (ГКС) або голі коріння з грудкою землі, загорнуті в чорну плівку.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці ірису болотного (Небородаті іриси, Іриси луїзіанські) в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.