Цибулини гімалайських єремурусів

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ГІМАЛАЙСЬКИХ ЄРЕМУРУСІВ»


Відгуки, Єремуруси гімалайські

Залишити відгук

Цибулини гімалайського Еремуруса за доступною ціною в інтернет магазині "Флоріум" з доставкою

Еремурус гімалайський - це багаторічна рослина з дивовижними вертикальними суцвіттями. Він прийшов до нас з пустельних місць Євразії. В Україні еремурус гімалайський можна почути під назвою «шіряш». З грецької мови рослина переводиться як «пустельний хвіст». Квітка довга і з високими суцвіттями. Її часто використовують в ландшафтному дизайні, висаджують в альпінаріях і рокаріх, адже вона невибаглива, смачно пахне і дуже незвично цвіте.

Опис виду Еремурус гімалайський і його сорти

Бульба (кореневище) у рослини куляста з великими товстими коріннями. Щороку відростки кореневища відмирають утворюючи щільне «денце». Еремурус гімалайський в висоту досягає півтора метра, а деякі його сорти й зовсім до 3 метрів у висоту. В Україні, в нашому розпліднику, можна купити еремурус гімалайський, сорт з білим пухнастим цвітінням діаметром 10 см, в довжину 75-100 см. Купити еремурус гімалайський в основному можна з травня по вересень, цвіте він влітку, але деякі сорти навесні. Квітка стійко переносить посуху і не потребує регулярного поливу.

Прикоренева розетка з листя біля основи темно-зеленого кольору. Листя досягає метра в довжину. Досить жорстке, гладке, кілеподібної форми. На м'ясистому стеблі бере свій початок суцвіття довжиною близько 1 м.

Білого забарвлення квіти близько розташовані одна щодо одної, тому сформовані ними суцвіття виглядають пухнастими. Одна квітка тримається близько доби, через їх велику кількість, весь цикл цвітіння становить до півтора місяця. Рослина чудовий медонос.

Як і де садити еремурус гімалайський

Особливих умов для вирощування еремуруса гімалайського немає. Він невибагливий, спокійно росте на сонці та в півтіні, головне, щоб півтінь не була занадто вологою. Його не рекомендують пересаджувати, тому вибирайте постійне місце.

Сирість і морози квітка не любить, її потрібно по можливості приховувати. Якщо ви вирішили купити еремурус гімалайський, подбайте про ділянку, щоб не було надмірного перезволоження ґрунтів.

Ґрунт може бути нейтральним, не кислим, багатим органікою і добре дренованим.

Який догляд потрібен Еремурусу гімалайському

Регулярний полив Еремурусу гімалайському необхідний тільки в разі посухи. Пересихання ґрунту не є гранично згубним для рослини, адже її потужне листя накопичує багато вологи та направляє її до коренів.

Використовуйте мінеральну підгодівлю і рихліть ґрунт для кращої його проникності. У листопаді, перед зимівлею, внесіть в ґрунт суперфосфат. Ранньою весною підійде перегній або компост. Бідні ґрунти в період бутонізації рекомендується живити сульфатом амонію.

Замовити еремурус гімалайський поштою в нашому розпліднику

Ви можете купити еремурус гімалайський в нашому розпліднику, прямо з Голландії. Перед транспортуванням товару ми перевіряємо кожну бульбу. Ви можете не переживати за якість упаковки й терміни доставки. З нашого боку ми пакуємо посадковий матеріал в дихаючі пакети, а Нова Пошта та Укрпошта доставляє товар по всій Україні так, що ви можете отримати його вже на наступний день.

Ми доставляємо замовлення післяплатою, тому в якості товару ви можете переконатися перед розрахунком. Якщо у вас є питання з приводу того, скільки ви можете купити Еремурусу гімалайського або коли він буде в наявності, якщо його немає - задайте їх нашим менеджерам. Ми з радістю надамо вичерпну консультацію.