Саджанці еуфорбій (молочай) мигдалевидних

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ЕУФОРБІЙ МИГДАЛЕПОДІБНИХ»


Еуфорбія Tiny Tim фото
код: 337015
1 рослина в упаковці
24 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Еуфорбії мигдалеподібні

Залишити відгук

Еуфорбії мигдалеподібні (E. Amygdaloides) - саджанці за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.

Еуфорбія мигдалеподібна (Euphorbia amygdaloides) — вид зимостійкого багаторічника, що належить до сімейства молочайних (Euphorbiaceae). Рослина є рідною для Північної Африки, зустрічається в лісових районах Азії та Європи, а також досить популярна і в нашій країні.

Популярні сорти еуфорбії мигдалеподібної

Культура належить до вічнозелених рослин. У неї жорсткі пагони, які згодом біля основи стають деревними. Листя довгасте. На верхівках пагонів розвиваються дрібні жовті квітки, оточені великими зеленувато-жовтими круглими прилистками, збираючись у пухке, гіллясте волотисте суцвіття.

Даний вид молочаю зростає приблизно до 50 см. Цвітіння відбувається з кінця квітня до травня та червня. У нашому інтернет магазині ви можете купити еуфорбію мигдалеподібну наступних сортів:

  • Tiny Tim;
  • Robbiae;
  • Martinii.

Безперечно, цей вид молочаю найбільше привертає увагу в період цвітіння через розмаїття між листям і суцвіттями, проте красивим залишається цілий рік, оскільки культура зберігається протягом зими. Попри те, що еуфорбія мигдалеподібна не є найпростішою у вирощуванні та вимагає багато нашої уваги, але за всі старання відплатить оригінальною декоративністю.

Посадка еуфорбії мигдалеподібної після покупки

Молочай — цікава садова багаторічна рослина, що добре працює в композиціях з іншими багаторічними культурами або декоративними чагарниками. Його також можна висаджувати в композиції на тлі паркану або в гравійних садах. Також підходить для зростання в контейнерах на балконах і терасах. Особливо гарний вигляд має у натуралістичних та лісових садах, а також на ландшафті у середземноморському стилі. Основні вимоги до вирощування:

  • позиція - тепле і безвітряне місце на сонці;
  • ґрунт - головне, щоб субстрат був досить легким і дренованим з помірним рівнем вологості, багатий на поживні речовини.

Молочаю потрібна сонячна позиція, щоб зберегти колір листя. Вимагає теплих захищених місць, вапнякового, гравійного, середньовологого і проникного ґрунту.

Якщо захочете купити мигдалеподібну еуфорбію, то зможете оригінально урізноманітнити гравійні та кам'яні композиції своєї присадибної ділянки. Рослина цікаво буде виявляти себе попереду інших видів, які захистять її від вітрів, але водночас не затьмарить сонце. Еуфорбія мигдалеподібна успішно зростатиме у відповідному ґрунті в горщиках на теплих балконах і терасах.

На хорошому місці культура стрімко розростається і може розмножуватися як розподілом дорослих екземплярів, так і посівом насіння. Еуфорбія мигдалеподібна часто дає рясний самосів.

Вирощування еуфорбії мигдалеподібної після покупки - основний догляд

Поливати еуфорбію мигдалеподібну слід лише за посушливе літо, а решту часу — ні. Це посухостійка рослина, тому тільки занадто сухий ґрунт потребує зволоження. Рекомендується після закінчення цвітіння зрізати пагони, зробивши це досить низько. В такому випадку рослина утворить багато нових пагонів, красиво загустивши свій кущ.

Чим підгодовувати мигдалеподібну еуфорбію

Купити еуфорбію мигдалеподібну можна разом з добривами для кактусів, оскільки дані мінеральні суміші ідеально підходять рослині. Удобрювати достатньо 2-3 рази протягом літа.

Морозостійкість мигдалеподібної еуфорбії до -15°C. Рослина залишається вічнозеленою у більшості регіонів нашої країни, але потребує захисту, особливо за відсутності снігового покриву. Найкраще підготувати кожух з агроволокна, а зразки у горщиках перенести у світлі та прохолодні приміщення. Еуфорбія мигдалеподібна не зовсім морозостійка, її потрібно вкривати холодними зимами.

Купити еуфорбію мигдалеподібну поштою

Еуфорбія мигдалеподібна - декоративний молочай, який, безперечно, прикрасить ваш сад. Клумба заграє новими фарбами, якщо ви вирішите за вигідною ціною без передплати купити мигдалеподібну еуфорбію у нас. Представлений інтернет магазин гарантує вам вигідні умови покупки, оскільки ми пропонуємо:

  • купити цибулини та саджанці недорого;
  • накладений платіж;
  • швидку доставку Новою Поштою та Укрпоштою.

У будь-яких питаннях вам допоможе наш менеджер. Кваліфікований фахівець  залюбки надасть інформацію щодо наявності посадкового матеріалу, оскільки в міру просування сезону деякі цибулини та саджанці з Голландії можуть бути розпродані. Завжди уточнюйте наявність того чи іншого сорту, якщо хочете гарантовано купити мигдалеподібну еуфорбію та інші рослини нашого інтернет магазину. У разі виникнення проблем із замовленнями необхідно також зв'язатися з менеджером, який миттєво допоможе.