Бульби кислиці садової

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН КИСЛИЦІ САДОВОЇ»


Відгуки, Кислица садова

Залишити відгук

Купити цибулини Кислиці садової в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Облаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо вам купити кислиці садову і цибулини екзотичних рослин поштою. Вони приносять нам багато радості завдяки своїй витонченості і привабливому забарвленню. Посадіть цибулини там, де ви зможете щодня ними милуватися: уздовж доріжок, біля дверей, на балконі або терасі.

Особливості садової кислиці

Кислиця садові або оксаліс (Oxalis) - це і декоративна квітка, і бур'ян, і лікарська рослина. Її легко вирощувати в садах і сільських садах, а також в контейнерах. є надзвичайно стійкою рослиною, відрізняється живучістю і легко поширюється на великі площі. Дикорослі види часто є інвазивними і від них важко позбутися.

Часто садовий оксаліс плутають з конюшиною. Рослина широко поширена в багатьох районах Європи. Однак в районах Середземномор'я вона рідко зустрічається. У природному середовищі кислиця воліє рости в листяних, хвойних і в змішаних лісах.

Крім того, листя кислиці темно-зелені і складаються з трьох, чотирьох листівок. Кислі на смак. Квіти білі, рожеві або жовті, нагадують дзвіночки. Вони піднімаються над ніжним листям. Період цвітіння з квітня по травень або з червня по жовтень. Куртинка акуратна, низького зросту (від 5 до 15 см у висоту).

Мало хто знає, але оксаліс - це їстівна дика рослина, яку люди вживали в усьому світі протягом тисячоліть. Так, наприклад, індіанське плем'я кайова жував оксаліс звичайний (Oxalis acetosella), щоб втамувати спрагу в тривалих поїздках. Інші племена вважали цю рослину афродизіаком.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Продаж здійснюється нашим інтернет-магазином. Рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

Які сорти кислиці садової купити?

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Цибулини кислиці садової» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині кислиці садову з жовтими квітками, а також інші види і сорти з фото.

• О. Iron Cross. Прекрасна і дуже проста в вирощуванні рослина. Рожеві квіти з'являються в червні-липні. Листя (які з'являються першими) набувають вигляду чотирилистої конюшини і відзначені характерним бордовим хрестом. Рослина підходить для посадки в сонячних місцях і в півтіні. Цибулини розташовуються на глибині 6-8 см. Даний сорт прекрасно виглядає в альпінарії, уздовж доріжок, передніх бордюрів, а також в горщиках. Висота рослини становить: 15-25 см. Період посадки у відкритий грунт: квітень-травень. Неморозостійкий сорт. На зиму потрібно викопувати.

• О. Mijke (Oxalis triangularis 'Myke'). Теплолюбна цибулинна рослина, яка дуже підходить альпінарію і горшковому садівництву. Білувато-рожеві квіти цієї кислиці садової ефектно контрастують з пурпурно-коричневими листям. Висота рослини становить 10-15 см. Період цвітіння: травень-жовтень. Цей сорт стійкий до посухи і його легко вирощувати, він настійно рекомендується для вічно зайнятих. Забезпечте рослині ранкове сонце або дуже яскраве, непряме світло і зберігайте рівномірну вологість. Обрізуйте листя у міру необхідності.

Купити цибулини, бульби та кореневища кислиці звичайної дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Як доглядати за оксалісом садовим?

FLORIUM гарантує красивоквітучі рослини різного кольору. З хорошим доглядом і правильним розташуванням, ви будете милуватися кислицею звичайною протягом багатьох років! Одна упаковка містить 3 цибулини (бульби, кореневища) вищої якості, який ви можете посадити у відкритій грунт або горщик.

Більшість оксалісів походять з тропічних регіонів світу, тому вони культивуються як однорічники або щорічно викопуються на зиму. З іншого боку, оксаліс звичайний (Oxalis acetosella) має повзуче, багато розгалужується кореневище як орган збереження, що робить цей вид придатним для грунтового покриву. Цей вид кислиці також використовувався в якості лікарської рослини протягом декількох поколінь.

• Для посадки цибулин і кореневищ виберіть ділянку в світлій тіні або на сонці з деякими затінення в літню спеку.

• Грунт має бути багатий гумусом, дренований, свіжий, вологий, але при цьому мало містити вапно.

• Викопайте невеликі лунки на відстані 12-15 см одна від одної.

• Посадіть цибулини і кореневища на глибину близько 5 см в пухкий субстрат.

• Якщо рослини вже росли в горщиках, то заглиблюйте до нижньої пари листя.

• Полийте посадки м'якою водою.

• Вносьте органічне добриво з квітня по липень. Ознаками нестачі поживних речовин є пожовкле листя і погані квіти.

• Після перших заморозків надземні частини оксаліса гинуть. Проте, материнська рослина заздалегідь подбала про своє виживання у вигляді цибулин і підземних пагонів.

Прикрасьте Ваш сад квіткою «оксаліс садовий»

Незалежно від того, який сорт оксаліса садового ви вибрали - це оригінальна рослина завжди буде привертати увагу. У той же час вона не досягає значних розмірів і пізно вступає в вегетаційний період, тому її можна висаджувати поруч з крупними багаторічниками, чагарниками і деревами.

Застосування квітки кислиці різноманітне і виходить за рамки її використання тільки в якості цибулинної садової рослини. Ви можете приготувати з листя освіжаючий і смачний лимонад «з кислинкою». Це також лікувальний і корисний напій при гарячкових захворюваннях.

Купити оксаліс садовий в Україні за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кімнатні рослини, які ви можете купити в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи.

Щоб прикрасити незвичайними квітами свій сад варто тільки зателефонувати нашому менеджеру.