Насіння білої кукурудзи

Відгуки, Кукурудза біла

Залишити відгук

Як можна купити насіння білої кукурудзи поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, насіння білої кукурудзи доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковуються найретельнішим чином. Цілісність насіння білої кукурудзи не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо високоякісне насіння білої кукурудзи. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити насіння білої кукурудзи недорого 
  • Без передоплати 
  • Доставляємо замовлення післяплатою 
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Все насіння білої кукурудзи можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види насіння моркви будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів насіння. Замовити насіння білої кукурудзи в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Все насіння білої кукурудзи від перевірених постачальників.

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити насіння білої кукурудзи, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту (Кукурудза для варінняКукурудза солодка)