Саджанці лігулярій (язичників) Пржевальского

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ЛІГУЛЯРІЙ ПРЖЕВАЛЬСКОГО»


Відгуки, Лігулярії Пржевальского

Залишити відгук

Купити саджанці язичника (лігуляріі) Пржевальського в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Облаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо вам купити язичник Пржевальського і саджанці багаторічних рослин поштою. Вони приносять нам багато радості завдяки своїй витонченості і привабливому забарвленню. Посадіть цибулини там, де ви зможете щодня ними милуватися: уздовж доріжок, біля дверей, на балконі або терасі.

Сьогодні в фаворі багаторічні рослини, про які кілька років тому ніхто не знав. Тому здивуйте всіх і обов'язково включіть лігулярію в свій список покупок.

Опис L. przewalskii

Язичник Пржевальського (Ligularia przewalskii = Senecio przewalskii, Senecillis przewalskii) представник сімейства складноцвітих. Є прекрасним багаторічною рослиною для тінистого і болотного саду. Цінується як за велике декоративне листя, так і за свої яскраві квітки. Помітно відрізняється від інших видів.

Язичник Пржевальського виростає до висоти 150 см. Великі листя сильно розсічені. Досягають до 20-25 см в діаметрі. Часто їх колір середньо-і темно-зелений, з відтінком фіолетового кольору. Листя змінної форми, іноді з дрібними лопатями. Сам лист серцеподібної форми, а його частки - трикутної або ниркоподібної форми з зубчастими краями. Часто нагадують листя клена.

Суцвіття стрункі, ніжні, висотою 50-70 см зі злегка нависаючою верхівкою. Їх форма - циліндрична. У даної рослини пурпурно-червоні або практично чорні стебла з численними квітками. Однак навіть без квітів рослина дуже приваблива завдяки своєму листю.

Язичник Пржевальського - це не тільки декоративна, але лікарська рослина. Вона походить з Китаю і Монголії. Використовується в народній медицині, оскільки має антибактеріальну дію. Загальна назва даного виду відноситься до російського мандрівника і географа Н. М. Пжевальского, який вніс значний вклад в пізнання Центральної і Східної Азії.

Це витривалий вид. Це цінна рослина для вологого грунту зі стоячою водою і для посадки біля ставка. Її можна вирощувати на одному місці (не пересаджувати стільки років, скільки можливо). Але варто обрізати до дозрівання насіння, щоб уникнути самосіву. Обрізка пагонів з насіннєвими головками проводиться з осені до пізньої осені. Іншого догляду рослина практично не вимагає в оптимальних місцях.

Як виглядає квітка?

Квітки язичника Пржевальського жовтого кольору. Вони притягують погляди здалеку. Розкриваються з липня по серпень з довгими і привабливими квітковими стеблами. На відміну від лігуляріі зубчастої, квіти даного виду більш дрібні і зібрані в довгі шипи. Їх пелюстки вузькі і скуйовджені. Приваблюють численних комах в сад: бджіл, метеликів і тп.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Продаж здійснюється нашим інтернет-магазином. Рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

H3 Які сорти і види язичник Пржевальського купити?

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Саджанці язичника Пржевальського» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині язичник 'Light Fingered', а також інші види і сорти з фото.

 Л. The Rocket (Ligularia przewalskii 'The Rocket'). Це значних розмірів багаторічна рослина, яка вирощується як заради листя, так заради вражаючих квіткових суцвіть. Листя утворюють насип, щільну грудку. Лиття великого розміру, з довгими частками і зубчастими краями, трикутні або у формі серця. Досягає до 30 см в довжину і ширину. Пофарбовані в світло-зелені кольори. Рослина виглядає привабливо, навіть коли квітки не цвітуть. лимонно-жовті крихітні квіточки з'являються в щільних кистях (довжиною близько 40-50 см) в середині літа. Ніжка квітконосу пурпурна, що піднімається над листям до 120 см (рідше до 150 см) заввишки. Ця рослина раніше відносилася до роду Senecio. Не страждає від хвороб, однак слимаки і равлики можуть значно пошкодити листя. Розділіть цю рослину навесні або після цвітіння.

Л. Gregynog Gold (Ligularia hessei `Gregynog Gold`). Даний сорт вражає своїм зовнішнім виглядом. Досягає до 90-150 см у висоту і до 75-90 см в ширину. Темпи зростання середні. У цієї рослини є красиві, великі, серцеподібні листя. Численні квіткові кошики розміром до 5 см в діаметрі зібрані у великі циліндричні суцвіття. Виразні квіти оранжево-жовтого відтінку з більш темним центром. Поверхня листя темна протягом усього сезону.

Період цвітіння: липень-серпень. Зверніть увагу, що даний сорт не може рости на повному сонці. Він віддає перевагу вологим місцям і родючиму гумусному грунті. Морозостійкість висока: ця рослина витримує зниження температури до -28,9 do -34,4 ° C. Щільність посадки язичник в масиві становить 3-6 рослин на квадратний метр.

Л. 'Dragon's Breath' (Ligularia przewalskii 'Dragon's Breath'). Назва даного сорту перекладається як «Подих дракона». Має цікавий зовнішній вигляд. Темно-зелені ажурні листя і золотисті квіти, контрастують з майже чорними стеблами. Пагони дуже барвисті і підсилюють загальний інтерес рослини. Даний сорт має екзотичний тропічний вид. Виглядає захоплююче в групових посадках або як невеликий акцент в контейнері. Невимогливий. Процвітає у вологому місці. Тому вирощуйте її на краю струмка, болота або водойми з папоротями, астильбою і іншими любителями тіньової вологи. Витривала рослина в нашому кліматі.

Купити саджанці язичника Пржевальського дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Як вирощувати язичник Пржевальського?

1. Це багаторічна рослина пред'являє мало вимог до розташування та умов вирощування.

2. Так як вона - вологолюбна, вона успішно процвітає в болотному саду або біля струмків і водойм, де земля ніколи не висихає. Ви можете задекорувати порожні місця під високими кущами і деревами. Підходить для багаторічних насаджень, а також в якості солітера.

3. Лігулярія найкраще розвивається на сонячному місці або в півтіні. Вона любить тінь влітку і регулярні поливи.

4. Віддає перевагу рости в прохолоді. Уникайте місць з високою температурою.

5. У бордюрі, який може іноді висихати, вона потребує захисту в найспекотніші години дня, інакше вона може легко в'янути.

6. Грунт язичник Пржевальського полюбляє багатий поживними речовинами і гумусом, будь-якого рН.

7. Вищі сорти слід забезпечити опорою, щоб вітер не пошкодив більші стебла.

8. Видаліть зів'ялі квіти. Восени викладіть гній, мульчу біля основи рослини.

9. Він рідше пошкоджується слимаками, ніж інші види.

10. Розмножується розподілом куртинок, в ідеалі навесні. Ділити рослини слід кожні 2-3 роки.

11. Полив язичник Пржевальського вимагає помірний або рясний. Слідкуйте за тим, щоб грунт був вологим. Якщо в жарку погоду швидко в'яне, то збільште кількість поливу.

12. Рослину не обов'язково підгодовувати, але кожен кущ любить додаткові корисні поживні речовини.

13. Рекомендуємо вносити під язичники органічне або універсальне добриво, мінеральне добриво для квітучих рослин. Залежно від виду добрива використовуйте від однієї до кількох доз на рік.

14. Видаляйте мертві сухі листя після зими, але не раніше. Обрізуйте відцвілі суцвіття.

15. Язичник Пржевальського також може вирощуватися в контейнерах.

Прикрасьте Ваш сад квіткою язичник Пржевальського

Це багаторічна рослина може використовуватися для посадки в японському саду і саду в стилі «Кантрі». Підходить для великих однотипних багаторічних квітників. Добре виглядає в композиціях з хвойними деревами або в великих групах з іншими рослинами. Прекрасно поєднується з дзвіночком, астильбою, лобелією.

Разом з вербейником, з яким він пов'язаний вертикальною формою суцвіть, створять гарний контрастний дует. Чудові умови для зростання і вирощування також пов'язують язичник Пржевальського з китайським міскантусом (проте, для цього повинен бути проникний грунт).

Вологі місця в півтіні він задекорує разом з баданом, хостами. Красиві композиції створює з осоками і хаконехлоєю.

І квіти, і листя відмінно підходять для зрізання. Можуть використовуватися як в свіжих букетах, так і в сухих композиціях.

Купити саджанці язичника Пржевальського в Україні за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кімнатні рослини, які ви можете купити в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними квітами свій сад варто тільки зателефонувати нашому менеджеру.