Саджанці лілейників (красоднівів) гібридних

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ЛІЛЕЙНИКІВ ГІБРИДНИХ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Лілейники гібридні

Залишити відгук

Купити саджанці і кореневища лілейника гібридного в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саджанці лілейників гібриднихОблаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо вам купити лілейник гібридний і інші саджанці багаторічників поштою, які доповнять палісадник, паркову зону і сад.

Опис (Hemerocallis Hybrida)

Сьогодні існує безліч різновидів лілейників, в тому числі і гібридів. Часто вже неможливо визначити походження окремо взятого екземпляра. Але спробуємо дати визначення, що це за рослина «лілейник (Гемерокаліс) гібридний». Більшість сучасних представників цієї групи рослин були отримані шляхом схрещування різних диких видів, особливо Л. буро-жовтого (Hemerocallis fulva) і Л. жовтого (H.liloasphodelus), а також їх сортів.

Гібридні форми лілейників мають широкий спектр квіткових форм і відтінків. За винятком синього і істинного білого кольору ви можете знайти в продажу майже всі кольори. Вони часто бувають двоколірними, ніж пофарбованими в один відтінок. По-різному також представлена ​​і форма квіток: від закритої і розхристаної до зірчастої або витонченої. Сорти можуть мати вузькі, широкі або хвилясті пелюстки.

Всі незліченні гібридні сорти діляться на три класи:

  • Крупноквіткові. Досягають у висоту до 50-120 см, з діаметром квітки понад 11,5 см.
  • Сорти з дрібними квітами. Висотою від 50 до 90 см. Діаметр квітки в межах від 7,5 до 11,5 см.
  • Мініатюрні лілейники мають висоту від 30 до 80 см і діаметр їх квіток менше 7,5 см.

Обов'язково запам'ятайте, як довго цвітуть Гемерокаліс, адже, на жаль, тривалість життя однієї квітки всього лише один день. Але вам не потрібно турбуватися, адже бутонів на кущі утворюється багато.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Деякі сорти ми підрощуємо в розпліднику, рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

Які види і сорти купити?

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Саджанці ліліейників і кореневища лілейника гібридного» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині лілейник Brilliant Circle, а також інші види і сорти з фото:

Купити лілейники гібридні дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Посадка і вирощування гібридних лілейників після покупки

Коли ж садити лілейник гібридний? Агротехніка даної рослини нічим не відрізняється від видових лілейників. Тому посадку і пересадку гібридних сортів у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

  • Сонячне місце або місце посадки в світлій тіні ідеально підходять для цієї рослини.
  • Гібриди ще більш залежать від сонячного, теплого місця, ніж дикі види. Тому при виборі місця враховуйте той факт, що вони повинні бути на сонці хоч би півдня.
  • Грунт підійде живильний і вологий, але при цьому дренований.
  • Сорти різних кольорів і різної висоти можна використовувати по-різному: в бордюрах, в диких садах, як солітера, в великих насадженнях або в поєднанні з водою.
  • Пам'ятайте, що найкраще хоча б три рази на рік підгодувати рослину. Перша підгодівля - весняний період активного росту, удобрюють азотом, калієм і фосфором. Другий раз підгодовують під час бутонізації, ідеально підійде калійне добриво. Третя підгодівля здійснюється в період спокою, у вересні місяці вносять фосфорно-калійні добрива.

Як замовити саджанці лілейників гібридних поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Ми поставляємо високоякісні саджанці гібридного лілейника з відкритою кореневою системою (ГКС) або голі кореневища з грудкою землі.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці гібридних лілейників (Махрові лілейники, Лілейники спайдери) в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.