Цибулини махрових нарцисів

Махрові нарциси – це найпрекрасніші сорти з махровими квітками. Квіти бувають найрізноманітніших відтінків: оранжевого, жовтого, зеленого, червонуватого, розового и білого. Вони поодинокі або зібрані по декілька штук на стеблі. Квіти мають цікаву форму і різноманітне забарвлення. Своєю формою квіти схожі на трояндочки або гарденію. Аромат квітів неперевершений. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН МАХРОВИХ НАРЦИСІВ»


Нарцис Madison фото
код: 213060
2 шт в упаковці
4
49,95 грн.
Нарцис Heamoor фото
код: 213092
2 шт в упаковці
7
45,95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Махрові нарциси

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 10 голоса

Очень необычные и красивые сорта) буду покупать еще! На Флориуме взяла прошлой осенью впервые и теперь беру все постоянно -честность и сервис - главные козыря компании. Ну и скидки тоже порадовали не мало) цены были самые выгодные на просторах интернета)

відповісти на відгук

Отлично принялись, перезимовали (даже без укрытий) и весной расцвели! Рекомендую, очень красивый сорт! Махровые выделяются на фоне других)

відповісти на відгук

Обожнюю нарциси, а від Флоріум особливо. Тут можна знайти квіти на будь-який смак і ціну. В якості не сумніваюся. Магазину вдячна за чудові Cheerfulness.

відповісти на відгук

Махровые нарциссы от "Флориума". Очень нравится этот интернет-магазин, соответствие цены и качества. Доставка бесплатная (если большой заказ). Есть личная страница, можно отслеживать свой заказ.

відповісти на відгук

Заказывала нарциссы, в том числе и махровые. Вот наглядно качество и размер посадочного материала. Нарцисс Dick Wilden.

відповісти на відгук

Сорта Acropolis и my story просто неземные! Берите, пока есть! Я забронировала по 10 луковиц уже) Флориуму спасибо за такой шикарный ассортимент!

відповісти на відгук

Обожнюю махрові нарциси, вдома маю кілька різновидностей. Замовляла на Флоріум новенький сорт Delnashaugh, гарні пишні квіти, дуже сподобалися.

відповісти на відгук

Понравился супермахровый микс) очень красивые, цвели достаточно долго, сейчас еще не все листики завяли, жду, чтоб потом выкопать и пересадить.
В прошлом году луковицы чистые пришли, высадила сразу на зиму. но я их накрывала на зиму листьями, и как оказалось не зря - морозы были сильные. а высаживаю я свои нарциссы не глубоко, так как у меня песчаная почва)
В этом году хочу еще докупить и вместе с этими создать нарцисную клумбу на весну)

відповісти на відгук

Махрові нарциси: особливості догляду. Доставка махрових нарцисів поштою

Яскраві виразні нарциси з махровими квітками в останні роки завоювали велику популярність. Їх люблять за незвичайні суцвіття і використовують не тільки для висадки у відкритий грунт, але і для посадки в контейнери, підлогові вази, для оформлення балконів, а також для вигонки. Однак, Махрові нарциси вимагають захисту від вітру.

Нарциси Махрові (Double Daffordils) - це численна група нарцисів, яка об'єднала всі сорти з махровими квітками - група 4. У цю групу входять нарциси з інших груп:. Нарциси з різною формою, розміром і забарвленням квіток, з одним або кількома кольорами на стеблі. Наприклад, ці нарциси можуть мати квітки приголомшливих форм - починаючи від дрібних квіток, пристосованих рости в альпінаріях, і закінчуючи великими квітками. Їх квітки можуть нагадувати суцвіття гарденії, гвоздики та інших рослин. Їх забарвлення також різноманітне. Частки оцвітини можуть бути забарвлені в білий колір, а також в усі відтінки жовтого, кремового і помаранчевого кольору. Крім того, багато з махрових нарцисів мають прекрасний солодкий аромат. Розмір квіток - 3,5 - 8 см і більше в діаметрі. Висота рослин - 30 - 50 см.

Махрові нарциси сьогодні доступні в продажу. Кожен поважаючий себе квітникар повинен мати, принаймні, деякі з сортів у своєму саду! Купити цибулини Махрових нарцисів не складно. Великий вибір сортів в інтернет-магазині Флоріум дозволяє придбати красиві і модні нарциси саме в тій колірній гамі, яка особливо популярна в нинішньому сезоні. Ми швидко доставимо цибулини махрових нарцисів у Київ, а також в інше місто за адресою вашого місця проживання.