Саджанці папороті аспленум

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ПАПОРОТІ АСПЛЕНІУМ»


Відгуки, Папороть аспленіум

Залишити відгук

Папороть аспленіум - саджанці за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.

Папороть аспленіум (Aspleniaceae) зустрічається у більш ніж 500 видах цікавих екземплярів. Вона не тільки красиво прикрашає приміщення, ландшафт, але й використовується як лікарська трава. Для цілей здоров'я ви можете заварювати висушене листя разом з чаєм.

Характерні особливості папороті аспленіум

Asplenium — епіфіт, дико росте в Китаї, Японії та Тайвані, у вологих, тінистих лісах, включаючи гілки дерев. У нашій країні вирощується як кімнатна рослина. Квітка утворює листя, яке зібране в компактну щільну розетку діаметром і висотою 20-45 см, відрізняючись такими характеристиками:

  • чисельність;
  • злегка вигнута назовні форма:
  • світло-зелений колір;
  • досить жорстка, але гнучка структура.

Місце посадки папороті аспленіум

Папороть аспленіум віддає перевагу сонячним місцям з розсіяним світлом. Найкраще росте далеко від прямих променів, не люблять протягів із вікон та дверей.

Ідеальними будуть східні, північно-західні та північні позиції. Яскраве сонце може спричинити сильне вицвітання і навіть опіки листя. Квітка також може стояти в глибині світлих кімнат.

Стабільна та ідеальна температура зростання повинна становити від 20 до 24 °C. Майте на увазі, що рослина є епіфітом, тому добре росте у склі та великих банках. Вона любить субстрат з легким складом та кислим реагентом. Підійдуть проникні, родючі, гумусні ґрунти, збагачені добривом, таким як BIOHUMUS.

Квітку пересаджують, коли коріння повністю заповнює горщик, зазвичай кожні 2-3 роки, навесні. Ви можете також купити папороть аспленіум, а після її пересадити, якщо рослина розрослася. На дно горщика завжди потрібно насипати кілька сантиметрів дренажного шару (галька, гравій, керамзит). Місткість, в яку пересідає рослина, повинна бути більшою за попередню на 1-2 розміри.

Умови вирощування папороті аспленіум: полив, вологість повітря, добрива

Якщо вирішите купити папороть аспленіум, то повинні знати, що рослина не любить різких перепадів температури. В'янення може означати, що у рослин занадто мокре коріння, а засихання кінчиків листя означає надмірно низьку вологість повітря.

Поливати найкраще невеликими дозами стоячої води, але досить часто (коли верхній шар субстрату починає злегка пересихати). Земля в горщику повинна бути постійно вологою.

Папороть аспленіум вимагає високої вологості повітря, тому її слід часто та інтенсивно обприскувати, особливо взимку (в опалювальний період), інакше кінчики листя можуть засохнути.

Аспленіум удобрюють протягом вегетаційного періоду невеликими порціями (максимум половина дози, рекомендованої на упаковці) рідких добрив для рослин з декоративним листям або спеціальними підживленнями для папороті аспленіум.

Купити папороть аспленіум

Якщо шукайте якісні рослини, то краще віддати перевагу нам, тому що ми робимо все для зручності та вигоди клієнта:

  • доставляємо замовлення післяплатою;
  • працюємо з Новою Поштою та Укрпоштою;
  • пропонуємо широкий асортимент та низькі ціни.

При виникненні будь-яких питань та труднощів обов'язково зв'яжіться з нашим менеджером, який підкаже наявність того чи іншого сорту рослини (у міру просування сезону посадкові матеріали можуть бути розпродані), допоможе оформити замовлення та купити папороть аспленіум без переплат.